Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Vzdělávání > kroužky mimoškolní

MAS Královédvorsko i letos pomáhá s organizací řady příměstských táborů za příznivou cenu

Redakce / 16.02.2023, Dvůr Králové nad Labem
V letošním roce se Místní akční skupina (MAS) Královédvorsko z důvodu jednodušší administrativy stává dokonce přímým pořadatelem těchto táborů. A také letos na jejich realizaci získala významnou podporu z Operačního programu Zaměstnanost+, proto je cena těchto táborů pro rodiče velmi příznivých 1600 Kč.

Na pořádání táborů MAS Královédvorsko spolupracuje jak s tradičními pořadateli z předchozích tří let, tak oslovila i nové pořadatele zejména ve školách v okolních obcích, kde není tolik příležitostí pro prázdninové vyžití dětí.
„Informaci o tom, že budeme moci získat pro Královédvorsko finanční podporu na realizaci příměstských táborů, jsme v území projednali a zjistili si předběžnou poptávku rodičů. A na základě jejich zájmu jsme se rozhodli projekt realizovat", uvedla Ing. Lenka Křížová, ředitelka kanceláře MAS Královédvorsko.

MAS Královédvorsko s partnery organizuje celke 12 turnusů táborů ve Dvoře Králové, ale i v Bílé Třemešné, Mostku a Nemojově.

Tábory Tenisového klubu a Spolku pro Dvorek (OCR a plavání) jsou už zcela zaplněny, v dalších je však ještě dost volných míst a můžete vaše děti přihlásit tak, že napíšete e-mail koordinátorovi táborů Romanu Nápravníkovi na e-mail: napravnik.roman@maskd.cz. Stačí napsat který z táborů (číslo) jste si vybrali a jméno a rok narození vašeho dítěte. 


Zdroj: MAS Královédvorsko
Foto: příměstské tábory Attitude a Spolek pro Dvorek

FOTOGALERIE - MAS Královédvorsko se i letos podílí na organizaci řady příměstských táborů za příznivou cenu

Související články
Série vzdělávacích seminářů na téma hospodaření v domácnosti
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 240x
 
Volná pracovní místa
Učitel 1. stupně ZŠ (ZŠ a PrŠ DKnL)


Pomocný kuchař/ka (Domov důchodců)

Asistent/ka pedagoga (ZŠ Sch. sady)


Kalendář akcí