Vyhledej
Nejčtenější články
Zvičina > Sport > cyklistika

Kupkolo Podkrkonošský maraton - tradiční MTB závod ji již tuto sobotu 12. srpna!

Redakce / 9.08.2017
Přijďte si v sobotu 12. 8. 2017 zazávodit na jeden ze skvěle připravených MTB maratonů v krásné podkrkonošské krajině. Vezměte s sebou do Lázní Bělohradu celou svou rodinu a přátelé, sáhněte si při závodu na dno svých sil a na závěr vyhrajte jednu z hodnotných cen v tombole!
To vše a mnohem více nabízí tradiční Podkrkonošský maraton. Závoďáci se mohou tradičně vydat na 90 km dlouhou trať s  převýšením 1600 m a kratší závod na 50 km s převýšením 850 m. Dominantou dlouhé trati je hora Zvičina (671 m), na kterou se vyjíždí po strmé sjezdovce, aby se bikeři mohli vrhnout do krásných technických trailů. Kratší trať s technicky méně náročnými úseky je určená široké veřejnosti.

Závody již dlouhou dobu pořádají členové královédvorského cykloklubu Carla.Kupkolo.cz a hlavním sponzorem je eshop www.Kupkolo.cz z Bílé Třemešné.


Související články
Titul CYKLOŠKOLA 2016 získala ZŠ Schulzovy sady! Podívejte se na video a výsledky druhého závodu "O nejlepšího cyklistu Královédvorska"
Pump park Lázně Bělohrad
V sobotu se v Lázních Bělohrad konal Podkrkonošský maraton s velkou účastí závodníků královédvorského oddílu Carla.Kupkolo.cz. Podívejte se na velkou fotogalerii
Související odkazy
http://www.podkrkonosskymaraton.cz/
 
Vaše komentáře

Přečteno 1792x
 
02.07.2026 - V Oblastní nemocnici Jičín začal ostrý provoz nového pracoviště magnetické rezonance. V první fázi funguje v jednosměnném provozu s kapacitou přibližně 12 pacientů denně. Minimálně dva termíny denně budou vyhrazeny pro akutní případy z lůžkových oddělení, zbývající kapacita bude určena pro ambulantní pacienty.
20.05.2026 - Ve dnech 28. - 29.5.2026 se bude konat výluka v úseku Hradec Králové hl.n. - Hněvčeves - (Hořice v Podkrkonoší). Všechny uvedené vlaky budou po dobu výluky nahrazeny náhradní autobusovou dopravou dle výlukových jízdních řádů. Výluka se koná na požadek zhotovitele dálnice D35.
19.05.2026 - Ve dnech 2. - 5. června 2026 se budou konat výluky v úseku Nové Město nad Metují – Náchod – Starkoč – Česká Skalice. Výluka se koná na požadek zhotovitele Náchodského obchvatu.
18.05.2026 - V Trutnově na Bojišti se frézuje úsek hlavní silnice, doprava je řízena kyvadlově. Počítejte se zdržením při příjezdu a výjezdu z města.

Kalendář akcí