Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Názory/fotky/videa > Jan Holan

Pump park Lázně Bělohrad

Redakce / 24.09.2016, Lázně Bělohrad - Jičínsko a Český ráj
Jedinečný areál pro děti nejrůznějšího věku. Kola, brusle, koloběžky, odrážedla. Stále plno. Naše děti prohlásily, že to bylo to nejlepší, co v poslední době zažily a už v autě žadonily, abychom jeli zítra znovu. A doma takřka ihned usnuly :-)

FOTOGALERIE - Pump park Lázně Bělohrad

Podívejte se na naše fotografie a videa ze slavnostního zahájení. Pump park najdete v Lázních Bělohradě - Horní Nová Ves - MAPA ZDE

CO JE VLASTNĚ PUMP PARK? (převzato z FB stavitelů)


Z různých typů sportovišť jsme vzali to co nás baví, využili dlouholetých zkušeností, zapojili kreativitu a vytvořili první maximálně univerzální a zábavný Pump park od Dirty Parks.

PUMP PARK je určen pro BMX, horská kola, skateboard, longboard, inline brusle, ale i dětská odrážedla. Díky asfaltobetonu má povrch minimální odpor, je bezúdržbový a při mírnějších zimách je možné využívat pump park téměř celoročně. Pump park je oproti klasickému asfaltovému pumptracku , které se v posledních letech začaly stavět hlavně ve Švýcarsku, Německu a Polsku, obohacen o vhodně zakomponované skate parkové překážky. Díky tomu se stává bělohradský pump park unikátním. Celý koncept parku je navržen tak, aby jezdec, ať už jede na čemkoliv, nemusel šlapat nebo se jakkoliv odrážet. Vlny, klopené zatáčky a všechny překážky jsou rozvržené a vytvarované tak, že každý hravě udrží rychlost samotným pumpováním. Bělohradský Pump park je první minimalistickou verzí toho, co je možné kombinací asfaltu a skatepark překážek vytvořit a my se už teď nemůžeme dočkat dalších a větších projektů.

Související články
Neznámý vandal zničil nově zasazené stromy u Byšiček
Kupkolo Podkrkonošský maraton - tradiční MTB závod ji již tuto sobotu 12. srpna!
V regionu si mohou nadšenci projet 3 pumptracky
Velká výstava betlému a také rozsvícení vánočního stromu v Lázních Bělohrad a v Lánech
Související odkazy
facebook Dirty Parks
 
Vaše komentáře
Prodej Lázní Bělohrad a.s., 5.01.2017 09:30, Reagovat
V loňském roce změnila akciová společnost a majitelem se stal šejk z Bahrajmu, takže spěchejte se tam jet projet, než bude prostor uzavřen. Opravdu potřebu naše země prodat všechno co vlastní ?
Re: Prodej Lázní Bělohrad a.s.5.01.2017 13:12, Reagovat
hezký den, Lázně Bělohrad, a.s., měli v představenstvu občany Bahrajnského státu již dříve. viz https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=700455&typ=UPLNY
Re: Prodej Lázní Bělohrad a.s.Tango Alpha, 13.04.2017 11:39, Reagovat
A jakou to má souvislost s parcelou 1266/4 v K.ú. 679305 ? Ta je majetkem města, ne a.s.

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 2845x
 
Hodnocení článku:
Volná pracovní místaŠkolní psycholog (ZŠ Sch. sady)

Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí