Vyhledej
Nejčtenější články
Zvičina > Služby občanům > Technické služby

Svoz vánočních stromků ve Dvoře Králové - 2018

Redakce / 16.01.2018
Vzhledem k vašim častým dotazům na svoz vánočních stromků ve Dvoře Králové jsme pro vás zjistili následující informace.

Informace o svozu vánočních stromků ve Dvoře Králové najdete ve stolním Odpadovém kalendáři, který přišel do každé rodiny spolu s radničními novinami na začátku prosince a který vydává Město Dvůr Králové. 

Svozy probíhají každé druhé pondělí od 8. ledna, dále tedy 22. ledna5. února 2018. Stromky stačí umístit ke kontejnerům na tříděný odpad.  Toto jsou oficiální svozy ovšem zaměstnanci technických služeb sváží stromky i mimo tyto dny. 

Vánoční strom na náměstí TGM měl být odstrojen a odvezen v úterý 16. ledna, ovšem vzhledem k tomu, že technické služby měly tento den plné ruce práce s úklidme sněhu, bude nám na náměstí ještě pár dnů připomínat vánoční atmosféru. 

Kateřina Sekyrková
Zdroj: technické služby

Související články
Vánoční dílničky, adventní trhy a výstavy betlémů - vánoční akce na Královédvorsku
Vánoční stromeček v listopadu, hurá?
Vánoční stromky v celém regionu - pomozte nám sestavit fotogalerii
Vaše komentáře

Přečteno 1685x
 
20.05.2026 - Ve dnech 28. - 29.5.2026 se bude konat výluka v úseku Hradec Králové hl.n. - Hněvčeves - (Hořice v Podkrkonoší). Všechny uvedené vlaky budou po dobu výluky nahrazeny náhradní autobusovou dopravou dle výlukových jízdních řádů. Výluka se koná na požadek zhotovitele dálnice D35.
19.05.2026 - Ve dnech 2. - 5. června 2026 se budou konat výluky v úseku Nové Město nad Metují – Náchod – Starkoč – Česká Skalice. Výluka se koná na požadek zhotovitele Náchodského obchvatu.
18.05.2026 - V Trutnově na Bojišti se frézuje úsek hlavní silnice, doprava je řízena kyvadlově. Počítejte se zdržením při příjezdu a výjezdu z města.
18.05.2026 - Během tradiční akce Čisté Krkonoše, kterou každoročně organizuje Správa Krkonošský národní park, se letos podařilo sesbírat přibližně 2,5 tuny odpadu. Do úklidu hor se během pátku a soboty zapojilo zhruba 300 pracovníků Správy KRNAP, dobrovolníků i návštěvníků hor. (Zdroj: KRNAP)

Kalendář akcí
24.06.2026 18:00 - 24.06.2026 19:00
Přednáška o tygrech ze Sumatry
26.06.2026 19:00 - 26.06.2026 23:00
Brazilský JAZZ v Pasáži