Vyhledej
Nejčtenější články
Zvičina > Služby občanům > Rozvoj regionu

Vánoční stromky v celém regionu - pomozte nám sestavit fotogalerii

Redakce / 23.12.2017, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
Projeli jste někdy před vánocemi celý region a měli možnost vidět vánoční stromky všech obcí? Pokud ano, tak gratulujeme! Takovou možnost má určitě málokdo. Rádi bychom tuto podívanou dopřáli všem lidem z regionu a i mimo něj.

Pošlete nám fotku vánočního stromu ve vaší obci a my připravíme na našem portále galerii vánočních stromků v Podkrkonoší. Nejedená se o soutěž, ale o sdílení hezkých nápadů a možností.

Uvítáme zejména fotky, kde vynikne osvětlení stromku, ale chápeme, že některé stromky mají tak výjimečné ozdoby, že stojí za to je fotit i během dne. Necháme se překvapit!

Fotografie posílejte přes naše webové rozhraní, které funguje stejně jednoduše jako e-mail. Stačí nahrát fotky a vyplnit červenou hvězčikou označené údaje - název, jméno autora a kontakt. 

Vstup na webové rozraní naše redakčního systému je zde - nebojte se ho, zjednodušili jsme ho pro vás :-)

Těšíme se na snímky!

Kateřina Sekyrková
Jan Holan


FOTOGALERIE - Vánoční stromky v celém regionu - pomozte nám sestavit fotogalerii

Související články
Královéhradecký kraj je třetím nejlepším místem pro život v ČR
Zjednodušené vkládání fotek, článků a videí na naše stránky
Svoz vánočních stromků ve Dvoře Králové - 2018
Vaše komentáře

Přečteno 1702x
 
20.05.2026 - Ve dnech 28. - 29.5.2026 se bude konat výluka v úseku Hradec Králové hl.n. - Hněvčeves - (Hořice v Podkrkonoší). Všechny uvedené vlaky budou po dobu výluky nahrazeny náhradní autobusovou dopravou dle výlukových jízdních řádů. Výluka se koná na požadek zhotovitele dálnice D35.
19.05.2026 - Ve dnech 2. - 5. června 2026 se budou konat výluky v úseku Nové Město nad Metují – Náchod – Starkoč – Česká Skalice. Výluka se koná na požadek zhotovitele Náchodského obchvatu.
18.05.2026 - V Trutnově na Bojišti se frézuje úsek hlavní silnice, doprava je řízena kyvadlově. Počítejte se zdržením při příjezdu a výjezdu z města.
18.05.2026 - Během tradiční akce Čisté Krkonoše, kterou každoročně organizuje Správa Krkonošský národní park, se letos podařilo sesbírat přibližně 2,5 tuny odpadu. Do úklidu hor se během pátku a soboty zapojilo zhruba 300 pracovníků Správy KRNAP, dobrovolníků i návštěvníků hor. (Zdroj: KRNAP)

Kalendář akcí
24.06.2026 18:00 - 24.06.2026 19:00
Přednáška o tygrech ze Sumatry
26.06.2026 19:00 - 26.06.2026 23:00
Brazilský JAZZ v Pasáži