Vyhledej
Zvičina > Služby občanům > Hasiči

U nehody v Lázních Bělohrad asistoval i vrtulník záchranné služby

Redakce / 31.12.2018, Lázně Bělohrad - Jičínsko a Český ráj
Profesionální hasiči z Nové Paky a Hořic spěchali v neděli 30. prosince přes polednem do Lázní Bělohrad, kde byla nahlášena dopravní nehoda osobního automobilu.
 

Vůz vylétl ze silnice a zůstal převrácený v příkopu na boku. Ve voze zůstaly zaklíněné dvě zraněné osoby. Hasiči poskytli zraněným lidem po svém příjezdu první předlékařskou pomoc a zahájili vyprošťovací práce. Během několika minut dostali posádku mimo vrak vozidla a předali ji do rukou záchranářů. 


Na místě události spolupracovaly všechny složky IZS, včetně vrtulníku letecké záchranné služby. Hasiči pomohli s transportem zraněných a dále zajistili havarovaný vůz proti vzniku požáru a odpojili akumulátor. Po došetření převrátily jednotky vozidlo zpět na kola, provedly likvidaci následků po úniku provozních kapalin a pomohly s naložením vozu na odtah. 

Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje 

 

Související články
U Lázní Bělohrad se převrátil na silnici návěs se dřevem
Pod obcí Kocbeře vyjelo auto mimo silnici
Přelom roku byl pro hasiče v regionu náročný. Převažovaly požáry

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 856x
 
 
 
Zpět
14.01.2019 - Na silnice I/37 v části obce Kocbeře je ledovka, kamiony stojí. Zvýšená opatrnost doporučena na celých 24 hodin.
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.
08.01.2019 - Nemocnice Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, a. s. se dohodly s VZP na poskytování stávajícího rozsahu zdravotní péče v kraji do dalších let.
31.12.2018 - Dnes je uzavřen městský úřad ve Dvoře Králové. Úřední hodiny Krajského úřadu Královéhradeckého kraje jsou zkráceny na dobu 8:00 – 12:00 hod.

Kalendář akcí