Vyhledej
Zvičina > Služby občanům > Hasiči

Pod obcí Kocbeře vyjelo auto mimo silnici

Redakce / 28.12.2018
Hned dvakrát ve čtvrtek 27. prosince vyjeli královédvorští profesionální řidiči k nehodám: k obci Kocbeře a také přímo do Dvora Králové.
 

Královédvorští profesionální hasiči a dobrovolní hasiči z Hajnice vyjeli ve čtvrtek 27. prosince před polednem k osobnímu vozidlu, které havarovalo do příkopu na silnici mezi Kocbeřemi a Choustníkovým Hradištěm. Vozidlo poškodilo dopravní značení a skončilo převrácené na střeše. Ke zranění osob nedošlo. 


Právě obec Kocbeře je jedním z nejčatějších názvů měst spojený s nehodami v nejbližším okolí Dvora. V samotné obci řidiče zpomalují radary, ovšem o úseku vedoucím na Výšinku, do Dvora Králové či do Choustníkova Hradiště čteme v dopravních zprávách často. Zejména v zimním období tomu nahrává taková naše "regionální sněžná čára", která v blízkosti obce Kocbeře prochází a která pro řidiče znamená potřebu přizpůsobení jízdy změně stavu vozovky. 


Královédvorští profesionální hasiči však byli přivolání do akce ještě odpoledne, a to ke střetu osobního vozidla a motocyklu. K nehodě došlo nad čerpací stanicí v ulici 17. listopadu (v blízkosti autobusové zastávky pod křižovatkou s ul. Presslova. Řidička byla odvezena na vyšetření do nemocnice. 

Kateřina Sekyrková
Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje

 

Související články
U nehody v Lázních Bělohrad asistoval i vrtulník záchranné služby
Přelom roku byl pro hasiče v regionu náročný. Převažovaly požáry
Nehody na silnici I/37 v Kocbeřích a na Výšince si vyžádaly jednoho zraněného

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1784x
 
 
 
Zpět
14.01.2019 - Na silnice I/37 v části obce Kocbeře je ledovka, kamiony stojí. Zvýšená opatrnost doporučena na celých 24 hodin.
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.
08.01.2019 - Nemocnice Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, a. s. se dohodly s VZP na poskytování stávajícího rozsahu zdravotní péče v kraji do dalších let.
31.12.2018 - Dnes je uzavřen městský úřad ve Dvoře Králové. Úřední hodiny Krajského úřadu Královéhradeckého kraje jsou zkráceny na dobu 8:00 – 12:00 hod.

Kalendář akcí