Vyhledej
Nejčtenější články
Zvičina > Co se děje > divadlo

Divadelní společnost Studio Dva opět Vítězné. Jana Krausová a Karel Roden v představení O lásce (25. srpna 2018)

Redakce / 21.08.2018, Aktualizováno , Vítězná
Pro příznivce atmosféry letních divadelních představení pod širým nebem je pro letošní rok připraveno již druhé představení Studia Dva v areálu Penzionu Konírna ve Vítězné. Hraje se již tuto sobotu 25. srpna 2018. Neváhejte a kupte si poslední lístky v předprodeji.

V sobotu 25. srpna 2018 si mohou od 20 hod. nejen obyvatelé regionu vychutnat divadelní představení „O lásce" s vynikajícím Karlem Rodenem a Janou Krausovou. A to na speciálně vystavěném podiu uprostřed pastvin u pensionu Konírna. 

Co to přinese divákovi?
Nemusí jezdit za skvělým divadlem do Prahy, ale užívat si jej doslova za humny. Pro diváky budou nachystány k sezení klasická kř
esílka. Před představením se budou moci občerstvit a co více - vzít si i nápoj do hlediště. O dobrou viditelnost a zvuk se postará vyvýšené jeviště a ozvučení celého představení.

Vstupenky na obě představení jsou v prodeji přes stránky pensionu Konírna www.pensionkonirna.cz. Cena se pohybuje od 540 do 620 Kč. 

O lásce (Philippa Claudel)

Bulvární komedie - jediná hra spisovatele Philippa Claudela. Komorní záležitost, která s lehce drastickým humorem sleduje pár středního věku, který ve svém přepychovém bytě probírá nejrůznější traumata dlouholetého manželského vztahu.

Již v červnu měli diváci možnost zhlédnout ve Vítězné na Královédvorsku představení Vše o mužích (Miro Gavran). Jednalo se o tragikomedii o mužích pro ženy, aby je opět nepochopily. Aneb jak muži sami sebe vidí, za co se nestydí i stydí. A jak to dopadá, když se testosteron smíchá s city a striptýzem. Premiéra proběhla 7. července 2008 na Letní scéně Vyšehrad v rámci Léta hereckých osobností 2008 za účasti autora hry Mira Gavrana. Délka představení: 3 hod. 20 min. včetně přestávky

Související články
Sex pro pokročilé s Karlem Rodenem a Janou Krausovou! Divadelní představení Studia dva pod širým nebem ve Vítězné bude i letos.
Vaše komentáře

Přečteno 5502x
 
03.08.2026 - Ve dnech 4.–6. srpna 2026 bude vždy od 8:00 do 17:00 zcela uzavřen silniční hraniční přechod v Malé Úpě (Pomezní Boudy – Przełęcz Okraj) z důvodu opravy vozovky na polské straně.
02.07.2026 - V Oblastní nemocnici Jičín začal ostrý provoz nového pracoviště magnetické rezonance. V první fázi funguje v jednosměnném provozu s kapacitou přibližně 12 pacientů denně. Minimálně dva termíny denně budou vyhrazeny pro akutní případy z lůžkových oddělení, zbývající kapacita bude určena pro ambulantní pacienty.
20.05.2026 - Ve dnech 28. - 29.5.2026 se bude konat výluka v úseku Hradec Králové hl.n. - Hněvčeves - (Hořice v Podkrkonoší). Všechny uvedené vlaky budou po dobu výluky nahrazeny náhradní autobusovou dopravou dle výlukových jízdních řádů. Výluka se koná na požadek zhotovitele dálnice D35.
19.05.2026 - Ve dnech 2. - 5. června 2026 se budou konat výluky v úseku Nové Město nad Metují – Náchod – Starkoč – Česká Skalice. Výluka se koná na požadek zhotovitele Náchodského obchvatu.

Kalendář akcí