Vyhledej
Zvičina > Vzdělávání > základní školy

Základní škola Dubenec se pyšní svým učitelem. Stal se trenérem roku

Redakce / 7.11.2018, Dubenec
Náš skvělý učitel Bc. Lukáš Novák si v sobotu 27. října 2018 odvezl ze Sparta Arény v Praze prestižní hlavní cenu trenéra mládeže Díky trenére! Odměňuje ty trenéry, kteří přivedou ke sportu co nejvíce dětí a naučí je mít sport rád, smyslu pro povinnost a fair-play. Zároveň z nich vychová nejenom dobré sportovce, ale i dobré lidi.
 

FOTOGALERIE - Základní škola Dubenec se pyšní svým učitelem. Stal se trenérem roku

Základní škola Dubenec se pyšní svým učitelem. Stal se trenérem roku Náš skvělý učitel Bc. Lukáš Novák si v sobotu 27. října 2018 odvezl ze Sparta Arény v Praze prestižní hlavní cenu trenéra mládeže Díky trenére! Odměňuje ty trenéry, kteří přivedou ke sportu co nejvíce dětí a naučí je mít sport rád, smyslu pro povinnost a fair- play. Zároveň z nich vychová nejenom dobré sportovce, ale i dobré lidi. Lukášova cesta k ní začala v jeho rodném městě Česká Lípa, odkud se v patnácti letech vydal do Hradce Králové na střední školu. Následně studoval na Univerzitě Hradec Králové. Poté ho osud zavál do obce Dubenec a posléze s aprobací tělesná a výtvarná výchova nastoupil jako učitel na ZŠ v Dubenci. Zde také vede dětmi velmi oblíbený kroužek Capoeiry.


Již od střední školy se věnoval různým bojovým sportům, přes které se dostal až k vedení klubu pardubické Capoeiry pod asociací Vem Camará, jejíž studenti ho také nominovali do ankety. Z původních 800 nominovaných trenérů do soutěže s názvem Díky, trenére vzešla osmička, která se v pražské Sparta aréně utkala o titul. O vítězi rozhodla jednotlivá vystoupení a finálové soutěže čtyř postupujících trenérů. Lukáš si z Prahy odvezl titul trenéra mládeže roku 2018 nejen pro sebe, ale také pro ZŠ Dukelských bojovníků v obci Dubenec.

Ačkoliv Lukáš Novák je jedním z učitelů ZŠ a MŠ Dubenec, pedagogický sbor o ničem netušil. "Lukáš nám o ničem dopředu vůbec neřekl, o to to pro nás bylo větší překvapení, když mi zaslal zprávu i s fotografií ze svého úspěchu. Celý pedagogický sbor byl velmi nadšen a jeho vítězství jsme společně oslavili. Jsme na pana učitele hrdi. Má naši velkou podporu," popsala své překvapení ředitelka škola Martina Jonešová.

Pane učiteli, Lukáši Nováku, děkujeme!!!

ZŠ Dukelských bojovníků a MŠ Dubenec
 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 138x
 
 
 
Zpět
14.01.2019 - Na silnice I/37 v části obce Kocbeře je ledovka, kamiony stojí. Zvýšená opatrnost doporučena na celých 24 hodin.
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.
08.01.2019 - Nemocnice Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, a. s. se dohodly s VZP na poskytování stávajícího rozsahu zdravotní péče v kraji do dalších let.
31.12.2018 - Dnes je uzavřen městský úřad ve Dvoře Králové. Úřední hodiny Krajského úřadu Královéhradeckého kraje jsou zkráceny na dobu 8:00 – 12:00 hod.

Kalendář akcí