Vyhledej
Zvičina > Vzdělávání > střední školy

Stříbrná medaile pro žákyně SŠIS z mezinárodní soutěže

anonymně / 15.02.2018, Dvůr Králové nad Labem
Dne 8.2.2018 se nadané žákyně Střední školy informatiky a služeb Dvůr Králové tradičně zúčastnily mezinárodní kosmeticko-kadeřnické soutěže Kalibr cup v Lanškrouně na téma MYSTIC GOTHIC.
 

FOTOGALERIE - Kosmeticko-kadeřnická soutěž

V účesové tvorbě soutěžilo 32 žáků a naše Jana Blažková z 2. ročníku v tak silné konkurenci získala krásné 2. místo. V kategorii Make-up se žákyně Adéla Foltýnová z 3. ročníku umístila v první desítce. Obě postupují do pražského finále.

I další zúčastněné žákyně - Dominika Nováková a Veronika Uríková podaly vynikající výkony. Všechny jmenované se poctivě na toto klání připravovaly, a proto jim tímto děkuji.

Vedoucí učitelka OV Bc. Jana Krajčírová

Zdroj: fcb SŠIS

 

Související články
SŠIS nahrazuje obor hotelnictví obory zaměřenými na bezpečnost. Jsou jedinečné v kraji i republice.
Hostesky ze SŠIS zářily na VIP večírku v Lázních Bělohrad

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 415x
 
 
 
Zpět
14.01.2019 - Na silnice I/37 v části obce Kocbeře je ledovka, kamiony stojí. Zvýšená opatrnost doporučena na celých 24 hodin.
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.
08.01.2019 - Nemocnice Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, a. s. se dohodly s VZP na poskytování stávajícího rozsahu zdravotní péče v kraji do dalších let.
31.12.2018 - Dnes je uzavřen městský úřad ve Dvoře Králové. Úřední hodiny Krajského úřadu Královéhradeckého kraje jsou zkráceny na dobu 8:00 – 12:00 hod.

Kalendář akcí