Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Vzdělávání > střední školy

Den otevřených dveří na SPOŠ ve Dvoře Králové (7. prosinec 2023)

Redakce / 20.11.2023, Aktualizováno , Dvůr Králové nad Labem, sposdk.kralovedvorsko.cz
Další den otevřených dveří připravuje největší střední škola v regionu na čtvrtek 7. prosince 2023. Škola nabízí studium v 7 oborech, z toho 6 maturitních.


Zájemci o studium na této škole si mohou vybrat ze 7 oborů. Škola má více budov, které se nacházejí navzájem v docházkové vzdálenosti, přesto doporučujeme si předem najít budovu, která patří k vybranému oboru. 

Technické maturitní obory Aplikovaná chemie (FORENZNÍ ANALÝZA) a Informační technologie (KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST) pokračují ve více než 130leté tradici výuky na Střední průmyslové škole Dvůr Králové. Tyto obory najdete v BUDOVĚ I na nábřeží J. Wolkera. 

Na mnohaletou tradici Obchodní školy a Obchodní akademie navazuje studium oboru Cestovní ruch - BUDOVA H opět na nábřeží J. Wolkera. 

Mezi širokou veřejností jsou známé obory zaměřené na osobní služby. Jedná se o maturitní obory Kosmetické služby a Masér sportovní a rekondiční. Kadeřník s obory vizážista nebo pánský holič/stylista je naším jediným učebním oborem a připravuje žáky na samostatné podnikání v této oblasti. Seznámit se se zázemím a učiteli v těchto oborech můžete na BUDOVĚ S vedle hlavní budovy školy (ulice E. Krásnohorské).

Mezi nejnovější maturitní obory patří žáky hojně vyhledávaná Bezpečnostně právní činnost. Ta má své zázemí v BUDOVĚ H na nábřeží J. Wolkera. 


PARKOVÁNÍ

Vhodná parkovací místa jsou v mapě označená zelenou barvou. Popis zázemí pro žáky školy

V areálu SPOŠ Dvůr Králové se nachází kromě budov školy veškeré zázemí včetně vlastní jídelny, domova mládeže, cvičné restaurace s kuchyní a nepostradatelného sportoviště s workoutem, vše v docházkové vzdálenosti a v blízkosti centra města. Samozřejmostí je pokrytí budov SPOŠ velmi rychlým internetovým připojením včetně Wi-Fi.

Žáci SPOŠ, která spadá pod Královéhradecký kraj, mají po dobu studia zdarma licenci na produkty Microsoft Office.

Další dny otevřených dveří: 

(na fcb školy jsou založeny pro všechny dny události)


Další články SPOŠ Dvůr Králové nad Labem

Související články
Vedení kraje podporuje vznik sportovních tříd na gymnáziích, ve Dvoře Králové podpoří ředitelé žáky všech středních škol
Vydařený sjezd absolventů SPOŠ ve Dvoře Králové
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 906x