Vyhledej
Nejčtenější články
Zvičina > Sport > lyžování

Běžkotoulky České televize zamířily do Lázní Bělohrad

anonymně / 28.12.2017, Lázně Bělohrad - Jičínsko a Český ráj
Reportéři České televize navštívili lázeňské město. Co je zaujalo? Podívejte se na video.
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10401441361-bezkotoulky/217471292050050

Zdroj: www.ceskatelevize.cz

Související články
Velká výstava betlému a také rozsvícení vánočního stromu v Lázních Bělohrad a v Lánech
Vaše komentáře

Přečteno 702x
 
02.07.2026 - V Oblastní nemocnici Jičín začal ostrý provoz nového pracoviště magnetické rezonance. V první fázi funguje v jednosměnném provozu s kapacitou přibližně 12 pacientů denně. Minimálně dva termíny denně budou vyhrazeny pro akutní případy z lůžkových oddělení, zbývající kapacita bude určena pro ambulantní pacienty.
20.05.2026 - Ve dnech 28. - 29.5.2026 se bude konat výluka v úseku Hradec Králové hl.n. - Hněvčeves - (Hořice v Podkrkonoší). Všechny uvedené vlaky budou po dobu výluky nahrazeny náhradní autobusovou dopravou dle výlukových jízdních řádů. Výluka se koná na požadek zhotovitele dálnice D35.
19.05.2026 - Ve dnech 2. - 5. června 2026 se budou konat výluky v úseku Nové Město nad Metují – Náchod – Starkoč – Česká Skalice. Výluka se koná na požadek zhotovitele Náchodského obchvatu.
18.05.2026 - V Trutnově na Bojišti se frézuje úsek hlavní silnice, doprava je řízena kyvadlově. Počítejte se zdržením při příjezdu a výjezdu z města.

Kalendář akcí