Vyhledej
Zvičina > Služby občanům > Hasiči

Náročný víkend pro hasiče v celém regionu - nehody i požáry

Redakce / 9.04.2018, Královédvorsko
Slunné jarní počasí jakoby rozehřívalo nejen ztuhlá lidská těla. Přibývají požáry luk a mezí, ale také autovraků - jak tomu bylo o víkendu v Bílé třemešné. Zároveň zaznamenáváme zvýšený počet dopravních nehod - od Nového Bydžova až po Lázně Bělohrad.
 

FOTOGALERIE - Zásahy hasičů v regionu 7.-9. dubna 2018

Dolní Olešnice – požár – 7. 4. 16:54

V Dolní Olešnici zasahovali v 16:54 hod. profesionální hasiči ze Dvora Králové nad Labem a dobrovolní hasiči z Hostinného a Dolní Kalné. Jednalo se o požár louky. Tráva hořela na ploše asi 100 x 50 metrů. 

Bílá Třemešná – požár – 7. 4. 17:37

U požáru autovraků na pozemku u rodinného domu zasahovali profesionální hasiči ze Dvora Králové and Labem a dobrovolní hasiči z Bílé Třemešné. Na blízký dům se požár naštěstí nerozšířil. Vzhledem k tomu, že se jednalo o vraky vozidel, obešel se požár beze škody. 

Lázně Bělohrad – požár – 7. 4. 14:29

K požáru trávy a lesní hrabanky na ploše 100x70 metrů vyjížděli do Lázní Bělohrad, části Hřídelec profesionální i dobrovolní hasiči z Nové Paky a další dobrovolné jednotky z Lázní Bělohrad, Mlázovic a Horní Nové Vsi. Škoda je předmětem vyšetřování. 

Nový Bydžov – dopravní nehoda – 8. 4. 2:27

Profesionální hasiči z Nového Bydžova zasahovali u dopravní nehody osobního automobilu, která se stala v Metličanech. Automobil skončil na střeše mimo vozovku. Hasiči jej převrátili zpět na kola a předali místo nehody policistům. 

Vítězná – dopravní nehoda – 8. 4. 11:29

V části Komárov došlo k dopravní nehodě dvou osobních vozidel. Jedno z vozidel skončilo převrácené na střeše. Na místě zasahovali profesionální hasiči ze Dvora Králové nad Labem. Jedné osobě poskytli první předlékařskou pomoc a poté ji předali do péče záchranářů. Hasiči provedli protipožární opatření a zajistili místo události. 

Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje

 

Související články
Tragická dopravní nehoda na silnici mezi Dvorem Králové a Bílou Třemešnou
U Trotiny havarovalo nákladní auto s osobním
U Choustníkova Hradiště hořel les, požár se rozšířil kořenovým systémem

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 873x
 
 
 
Zpět
14.01.2019 - Na silnice I/37 v části obce Kocbeře je ledovka, kamiony stojí. Zvýšená opatrnost doporučena na celých 24 hodin.
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.
08.01.2019 - Nemocnice Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, a. s. se dohodly s VZP na poskytování stávajícího rozsahu zdravotní péče v kraji do dalších let.
31.12.2018 - Dnes je uzavřen městský úřad ve Dvoře Králové. Úřední hodiny Krajského úřadu Královéhradeckého kraje jsou zkráceny na dobu 8:00 – 12:00 hod.

Kalendář akcí