Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Názory/fotky/videa > Jan Holan

Kouzelné slůvko ohleduplnost! Co to je?! Co znamená? Ke komu? K čemu? Jaká ohleduplnost je povrchní a jaká je ta podstatná?

Redakce / 14.12.2021
Mám pro vás dnes 2 fotky - kdybych dal jen jednu, tak se na mne vrhnou desítky komentátorů, že jsem bonzák a že nechápu, jak těžkou mají ti borci práci a další kecy v kleci. Chápu to, sám jsem roky obchod zásoboval!

FOTOGALERIE - Kouzelné slůvko ohleduplnost! Co to je?! Co znamená? Ke komu? K čemu? Jaká ohleduplnost je povrchní a jaká je ta podstatná?


Ale právě proto tam je druhá fotka!! Fotka, která jasně vysvětluje, co způsobila nechuť dvou mladých silných a zdravých borců zastavit o kousek dál! Nejenže porušují předpisy, ale dnes a denně dělají oni i další podobní z města náročnou překážkovou dráhu! 

Mladý zdravý člověk prostě udělá 4 kroky stranou z obrubníku. Maminka s kočárkem a dalším dítětem vedle kočárku ale udělá co?!? Co udělají 3 desetileté děti jdoucí ze školy? Co udělá vaše babička, či děda s hůlkou, špatnou stabilitou a špatnými koleny? A co lidé na vozíku! Dnes z toho byla opravdu nebezpečná situace, ke které prostě nemělo nikdy dojít! 

Aby bylo jasno - paní na vozíku se zasekla za dodávkami - nemohla mezi nimi, ani nad nimi. Tedy sjela z chodníku do ulice a najednou byla za půlkou šířky vozovky. A tak manévr dokončila až k chodníku. 

Pánové si práci pošťáka sami vybrali! Nechť ale dodržují všechna psaná i nepsaná pravidla. A vyžadujme po polici a městské policii, aby jejich dodržování vyžadovala zcela nekompromisně!

Buďme ohleduplní k těm, co to potřebují!

Jan Holan

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 3368x
 
Hodnocení článku:
Volná pracovní místa


Školní psycholog (ZŠ Sch. sady)

Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí