')
Vyhledej
Zvičina > Názory/komentáře > Jan Holan

Vánoční trhy v ZOO Dvůr Králové nad Labem. Je to správné?

Redakce / 20.11.2016, Královédvorsko
Také vás zarazilo, že vedle velkých a úspěšných Vánočních trhů v Kuksu a malých skromných královédvorských, se rozhodla PRÝ MOHUTNÉ VÁNOČNÍ TRHY uspořádat i naše ZOO? Neslušelo by naší ZOO trochu pokory a ohleduplnosti? Chápu, že ZOO potřebuje návštěvnost, ale je to pak ještě vůbec ZOO?
 


Nebo zcela naopak: když už Vánoční trhy, nebyly by zrovna trhy dobrou možností pro výraznější spolupráci s městem? To samé platí pro letní sochařské sympozium - to bohužel zase leželo v žaludku Hořičákům. Nebylo by lepší i s nimi raději spolupracovat, než jim konkurovat? 
ZOO je beze sporu nejnavštěvovanější místo v Podkrkonoší a jsme rádi, že ji tu máme. Aby se ale ve svém uzavřeném světě, kde turisté najdou úplně všechno, brzy nestala pro region přítěží. Je skutečně nutné honit návštěvnost doslova za každou cenu? Co si o tom všem myslíte? Napište nám do komentářů.

 

 

 
Vaše komentáře
trhy v ZOO, 8.12.2016 18:18, Reagovat
Určitě jsem pro,ve Dvoře ač je to velké a krásné město není jediný pěkný trh.Trhy co pořádá pan Aleš jsou úrovní někde hodně v mínusu.V Kuksu jsou řemesla,ale umístění na blátě mimo areál zámku také není nejlepší.Takže fandím a doufám,že to vezmou za tu správnou strnu a bude se dařit.
 
 
Přečteno 2691x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
Volná pracovní místa
Technik PC a periférií (ZŠ Schulzovy sady)

Školní psycholog (Město Dvůr Králové n. L.)

Asistent/ka pedagoga (ZŠ a PrŠ DKnL)


Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)


Kalendář akcí