Vyhledej
Zvičina > Co se děje

Hankův dům nabízí dárkové poukazy na výjimečné kulturní akce

Darujte zážitek

Redakce / 18.11.2019, Dvůr Králové nad Labem
Přemýšlíte, čím letos udělat radost svým blízkým pod vánočním stromečkem nebo hledáte vhodný dárek k jubileu? Možná právě pro vás bude ideálním řešením dárkový poukaz na vybrané kulturní akce pořádané ve Dvoře Králové.
 

FOTOGALERIE - Dárkové poukazy Hankův dům 2019/2020

Už tradičně můžete vybírat z akcí Hankova domu a darovat kulturní zážitek, za kterým není třeba cestovat nijak daleko. Hankův dům připravil po Novém roce řadu zajímavých akcí, na které je možné se vstupenkami zakoupit i oblíbený dárkový poukaz. 

Dárkový poukaz lze připravit i na jinou akci z programu Hankova domu: obraťte se na předprodej vstupenek na tel. 499 318 355 nebo e-mail mannova@hankuv-dum.cz, zhotoví vám dárkový poukaz na přání. 

V nabídce aktuálně je:

Novoroční koncert čtyř tenorů

Nejkrásnější české a světové muzikálové árie zazpívají Marián Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž a Michal Bragagnolo. Jedná se o špičkový program od držitelů ceny Thálie, sólisty Národního divadla v Praze a legendy českého hudebního divadla.

Cena: 450-550 Kč, možnost zakoupit vstupenku zde.XXX. reprezentační ples Hankova domu

Jedná se o tradiční a letos jubilejní ples, kde k tanci bude hrát MarathonBand Zlín, hostem večera bude Václav Noid Bárta.

Cena: 450 Kč. Možnost rezervace a zakoupení lístků zde.INDI STIVÍN - kontrabas & ALICE SPRINGS - klavír

Sólový recitál Indiho Stivína s klavíristkou Alicí Springs, která ho doprovází od roku 2011 nejen na koncertních vystoupeních, ale také mezinárodních soutěžích. Společně zvítězili na mnoha interpretačních soutěžích a festivalech. 

Indi Stivín je zkušeným sólistou. Jeho zahraniční úspěchy nemají v České republice u kontrabasisty obdoby. Indi Stivín je také autorem vlastního koncertu „Bohemia“, který pod taktovkou Thomase Dausgaarda provedl BBC Scottish Symphony Orchestra na Edinburgském festivalu. Alice Springs vystudovala klavír na Pražské konzervatoři. Během studií se začala věnovat také zpěvu. V současné době koncertuje s vlastní jazzovou formací a doprovází sólisty vážné hudby. 

Cena: 200 Kč. Koupě nebo rezervace lístku možná zde.Koncert Hany Holišové s New Time Orchestra v rámci XXVI. ročníku Dnů R. A. Dvorského 

Jedná se o koncert s jedinečnou energií, o koncert zpěvačky, herečky, držitelky ceny Thálie a vítězky TV show Tvoje tvář má známý hlas Hany Holišové s ambiciózním, 18členným Big bandem New Time orchestra. Zazní mix hitů hvězd světového popu, soulu, swingu, šansonu i rocku v originálních aranžmá, ale i slavné české písně 60. a 70. let. v neotřelém bigbandovém  provedení. Profesionální brněnský Big Band - New Time Orchestra neplní pouze funkci doprovodného tělesa, ale prezentuje se v náročných a posluchačsky atraktivních kompozicích, ve kterých se představuje řada špičkových sólistů.

Cena: 380-460 Kč. Ke koupi či rezervaci zde.Acoustic tour 2020 Davida Kollera

David Koller ve Dvoře Králové zahraje svoje hity v unplugged aranžích. Po letní festivalové sezoně a podzimním turné se David Koller se svojí domovskou Lucií vrací k akustickým koncertům. V rámci turné David Koller Acoustic Tour 2020 dorazí 19. února 2020 i do Dvora Králové nad Labem. Zdejšímu publiku nabídne jiný koncertní zážitek, než skýtají festivaly nebo velké haly. V intimním prostředí Hankova domu přehraje svoje největší hity i průřez kariérou v akustických aranžích. Během večera zazní například Chci zas v tobě spátTroubit na trumpety by se nám líbiloGypsy Love, Amerika, Recidiva nebo Lovec střelec doktor&vědec.

Na podiu budou muzikanti střídat dvoje bicí, perkuse, čtyři kytary a klavír. Kromě Davida Kollera na něm budou kytarista Michal Pelant, baskytarista Marek Minárik, bubeník Adam Koller, perkusionista Víťa Halška a hráč na kytaru a piano Matěj Belko.

Cena: 490-590 Kč. On-line nákup či rezervace zde. 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 697x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět