Vyhledej
Zvičina > Služby občanům > Hasiči

Hasiči

Auto v Lipnici skončilo v příkopu, v Kohoutově hořela kůlna

Rubrika: Hasiči, Královédvorsko, 19.07.2018
Profesionální hasiči ze Dvora Králové z Trutnova tento týden doslova sbírají auta z příkopů - další auto sjelo tento měsíc ze silnice v Lipnici. V Kohoutově byli přivolání k požáru chatky, která se na místě přeměnila v přístřešek na dříví.

Střet cyklisty a automobilu u Lázní Bělohrad

Rubrika: Hasiči, Lázně Bělohrad - Jičínsko a Český ráj, 10.07.2018
V pondělí 9. 7. 2018 u dopravní nehody, kdy došlo ke střetu osobního vozidla a cyklisty, zasahovali profesionální hasiči z Nové Paky a dobrovolná jednotka z Lázní Bělohrad.

Z Podhartského rybníka lovili hasiči traktor

Rubrika: Hasiči, Dvůr Králové nad Labem - Královédvorsko, 2.07.2018
Kuriózní situace nastala v rybníku městské části Podharť ve Dvoře Králové - spadl do něj malý traktůrek. A nešlo o způsob, jak se jej zbavit. K vylovení byli proto povoláni hasiči.

Dopravní nehoda v Bílé Třemešné se obešla bez zranění

Rubrika: Hasiči, Bílá Třemešná - Královédvorsko, 30.06.2018
Profesionální hasiči ze Dvora Králové nad Labem vyjeli ve čtvrtek 28. června dopoledne ke střetu dvou osobních automobilů, ke kterému došlo v Bílé Třemešné.

V Adršpachu hasiči zachraňovali osobu po pádu ze skály, u Špindlu vyprošťovali auto ze srázu

Rubrika: Hasiči, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ, 25.06.2018
Záchranná akce se odehrála v pátek odpoledne v Adršpašsko-teplických skalách v oblasti Dolního Adršpachu. Zraněná osoba byla transportována z místa vrtulníkem letecké záchranné služby. V neděli ráno zachraňovali hasiči osobu zaklíněnou v autě, které sjelo...

Náročné odpoledne pro hasiče na Královédvorsku - nehody, požár, popadané stromy

Rubrika: Hasiči, 22.06.2018
Na čtvrtek 21. června byly hlášeny bouřky a silný vítr a tato předpověď se na Královédvorsku vyplnila. Po bouřce, která byla kolem 16. hodiny doprovázená silným větrem, bylo v regionu slyšet hned několik hasičských sirén. Ovšem hasiči nezasahovali jen u p...

Silný vítr a bouřky lámaly stromy. Hasiči vyjeli v kraji k 60 událostem

Rubrika: Hasiči, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ, 22.06.2018
Na zvýšeném počtu výjezdů hasičů se podepsalo 21. června počasí, kdy se krajem prohnal silný vítr doprovázený deštěm a místy bouřkami. Ve 34 případech odstraňovali hasiči popadané stromy, které blokovaly nejčastěji komunikace, chodníky nebo cyklostezky.

V Lázních Bělohrad hořelo auto

Rubrika: Hasiči, Lázně Bělohrad - Jičínsko a Český ráj, 19.06.2018
Požár osobního automobilu v Lázeňské ulici likvidovali profesionální hasiči z Hořic, Nové Paky a dobrovolná jednotka z Lázní Bělohrad v pondělí 18. června odpoledne. Hořet začalo v motorovém prostoru.

Hasiči zachraňují i zvířata, nejčastěji kočky. O víkendu je tahali z vody

Rubrika: Hasiči, 11.06.2018
Víkend se zdál být na většině místěch regionu suchý, přesto hasiči bojovali s vodou. Ve vodě dokonce zachraňovali i zvířata, a to kočky.

Hasiči ze Dvora Králové likvidovali nehodu u Zdobína

Rubrika: Hasiči, Zdobín - Královédvorsko, 31.05.2018
Královédvorští profesionální hasiči byli odpoledne přivoláni k osobnímu vozidlu, které narazilo do stromu. Nehoda se stala u obce Zdobín. Jednotka rozřezala strom, který nárazem spadl na vozovku. Ke zranění osob nedošlo.

Požár střechy v Miletíně

Rubrika: Hasiči, Miletín - Hořicko a Miletín, 31.05.2018
Profesionální hasiči z Hořic a dobrovolní hasiči z Lázní Bělohrad, Miletína, Hořic a Dubence byli odpoledne přivoláni k požáru střechy rodinného domu v ulici Palackého v Miletíně.

Žáci z Podharti si vyzkoušeli evakuaci školy, akce pokračovala vzděláváním na stadionu

Rubrika: Hasiči, Dvůr Králové nad Labem - Královédvorsko, 25.05.2018
Ve čtvrtek 24. května ráno se žáci ZŠ Podharť museli rychle evakuovat kvůli úniku nebezpečné látky v laboratoři školy. Na místo dorazili profesionální hasiči, kter&#...

Hlavní kruhový objezd v Trutnově blokoval jeřáb

Rubrika: Hasiči, Trutnov - Trutnovsko a Úpicko, 25.05.2018
K technické závadě autojeřábu došlo včera 24. května po 14. hodině na kruhovém objezdu v Trutnově v části Horní Předměstí - Šibeník. U vozidla praskla pneumatika, poškodila hadice s hydraulickým olejem a na vozovku tak uniklo větší množství této kluzké ka...

V noci blokovala silnici I/35 u Dubu nehoda dvou kamionů

Rubrika: Hasiči, Jičín - Jičínsko a Český ráj, 23.05.2018
Hodinu po půlnoci (23. 5.) vyjížděli profesionální hasiči z Hořic k dopravní nehodě do Mžan, části obce Dub. Na hlavním silničním tahu ve směru na Jičín od Hradce Králové se stala dopravní nehoda dvou kamionů, kdy jeden narazil do druhého zezadu.

Na náměstí Jiřího z Poděbrad likvidovali hasiči včelí roj

Rubrika: Hasiči, Hořice - Hořicko a Miletín, 23.05.2018
Profesionální hasiči z Hořic byli zavoláni v úterý odpoledne (16:25) k likvidaci včelího roje na veřejném prostranství, konkrétně na nám. Jiřího z Poděbrad v Hořicích.

Mimořádná událost na ZŠ Podharť (hasičské cvičení)

Rubrika: Hasiči, Dvůr Králové nad Labem - Královédvorsko, 23.05.2018
Město Dvůr Králové upozorňuje občany, že ve čtvrtek 24. května 2018 se v dopoledních hodinách uskuteční cvičení z názvem Mimořádná událost na ZŠ Podharť, které pořádá město Dvůr Králové nad Labem ve spolupráci se zmíněnou základní školou a za účasti jedno...

V Doubravici se podařilo lokalizovat požár 4 aut a stodoly. Zničena jsou i 2 auta psích záchranářů Rescue Stopaři. Pravděpodobného žháře police zadržela.

Rubrika: Hasiči, Doubravice - Královédvorsko, 21.05.2018
K požáru čtyř osobních vozidel, dřevěného přístřešku na palivové dříví a dvou stodol došlo asi v 02:15 v obci Doubravice. Událost byla na krajské operační a informační středisko hasičů nahlášena asi o půl hodiny později.

V Hořicích srazilo v sobotu auto chodce

Rubrika: Hasiči, Hořice - Hořicko a Miletín, 20.05.2018
Profesionální jednotka z Hořic zasahovala v sobotu 19. května před 22. hodinou v Maixnerově ulici. Došlo zde k dopravní nehodě, kdy se střetl osobní automobil s chodcem.

V Horní Brusnici hořel kompost

Rubrika: Hasiči, Královédvorsko, 15.05.2018
U požáru kompostu zasahovali v pondělí 14. května po 13. hodině profesionální hasiči ze Dvora Králové nad Labem a dobrovolná jednotka z Bílé Třemešné.

Auto v korytu řeky, požár květů kaštanů nebo náraz vlaku do stromu - zásah hasičů v Podkrkonoší

Rubrika: Hasiči, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ, 14.05.2018
Nedělní odpoledne bylo pestré co se týče zásahů hasičů z celého regionu. Vytahovali auto z vyschlého koryta řeky u Lázní Bělohrad, v Hostinném hasili požár květů kaštanů a ve Dvoře Králové prořezávali cestu vlaku, která narazil do spadlého stromu.
1 2 3 4 5 6 7 > >|