Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Vzdělávání > základní školy > ZŠ Schulzovy sady

Péče o děti zaměstnanců vyjmenovaných profesí od 4. 1. 2021 opět na ZŠ Schulzovy sady

Redakce / 4.01.2021, Dvůr Králové nad Labem, zsschulzovysady.kralovedvorsko.cz
Hejtman Královéhradeckého kraje Mgr. Martin Červíček určil Základní školu Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem, Školní 1235, pro děti zaměstnanců dotčených zaměstnavatelů ve správním obvodu obce s rozšířenou působností Dvůr Králové nad Labem, která bude s účinností od 4. 1. 2021 vykonávat nezbytnou péči o děti ve skupinkách nejvýše 30 dětí ve věku do 10 let, kteří splňují následující podmínky:

Jejich zákonní zástupci jsou např.: zaměstnanci bezpečnostních sborů, zaměstnanci poskytovatelů zdravotních služeb a orgánů ochrany veřejného zdraví, zaměstnanci v sociálních službách a další sociální pracovníci, zaměstnanci státní správy, pedagogickými anebo nepedagogickými pracovníky určené školy, pedagogickými nebo nepedagogickými pracovníky mateřské školy, pedagogickými nebo nepedagogickými pracovníky školy pro děti a žáky uvedené v § 16 odst. 9 zákona č. 561/2004 Sb., zaměstnanci zařízení školního stravování, zaměstnanci České pošty, s. p.

Péči zajišťují zejména vychovatelky školní družiny v prostorách školního klubu na budově B Legionářská 407. Časový rozsah péče o děti bude stanoven individuálně na základě požadavků dotčených zaměstnavatelů. Dopoledne se děti věnují distanční výuce včetně on-line hodin podle zadání svých kmenových škol, odpoledne patří volnočasovým a relaxačním aktivitám. Pro děti je zajištěn oběd ve školní jídelně. 

Požadavky na péči o děti předávají zaměstnavatelé odboru školství Krajského úřadu Královéhradeckého kraje souhrnně za všechny výše uvedené zaměstnance. 
Zaměstnavatelé ze správních obvodů ostatních ORP v Královéhradeckém kraji předávají požadavky Mgr. Svatavě Odlové, sodlova@kr-kralovehradecky.cz, 736 521 855. 
Požadavky se předávají ve vyplněné tabulce, která je spolu s rozhodnutím hejtmana včetně úplného výčtu dotčených zaměstnavatelů na webu ZŠ Schulzovy sady: www.zsdknl.cz

Kontaktní osoba školy: Hana Karlovská, vedoucí vychovatelka, tel.: 499 320 901, 730 933 769, e-mail: hana.karlovska@zsschsady.cz.

Mgr. Ivan Jugl, ředitel

Další články ZŠ Schulzovy sady

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 337x
 
Hodnocení článku: