Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Vzdělávání

Letní tábor Ježkov se letos přenese do Starých řeckých bájí a pověstí.

Redakce / 25.04.2022
Chtěli jste se někdy stát hrdinou? Nyní máte možnost! Tábor Ježkov se letos přenese do Starých řeckých bájí a pověstí. Neváhejte a vydejte se s námi do Starověkého Řecka, kde se tentokrát setkáme s bájnými bohy a bohyněmi.

FOTOGALERIE - Letní tábor Ježkov se letos přenese do Starých řeckých bájí a pověstí.

Děti dostanou možnost stát se slavnými hrdiny, jako byl Achilles nebo Odysseus. A pokud se jim povede získat přízeň dávných bohů, mohou z nich podstatě být bozi chodící po Zemi!

Přestože jsme loni byli nuceni tábor na poslední chvíli, kvůli vichřici zrušit, letos tábor opět pořádáme! Termín čtrnáctidenního tábora na Ježkově je od soboty 16.7. do pátku 29.7. 2022. Tábor je určený pro děti od první do deváté třídy a jeho cena je 3800 korun.

Tábořiště se nachází v lese mezi obcemi Doubravice a Zábřezí, kde má dětský tábor pod záštitou TJ Sokol Dvůr Králové dlouhou tradici. Máme kapacitu 48 dětí, což nás řadí mezi malé tábory. Během minulého neuskutečněného roku nám však mnoho dětí odrostlo nebo přešlo mezi instruktory, a proto mezi sebou rádi přivítáme nové tváře!

Přihlašování na tábor jsme již spustili na webových stránkách tábora: https://jezkov.webnode.cz/. Pokud chcete, aby se děti účastnily našeho tábora, neváhejte s vyplněním přihlášky. Zaručujeme krásných čtrnáct dní plných zážitků a zábavy. V případě dotazů nám napište e-mail
na taborjezkov@gmail.com nebo zavolejte na číslo 739 742 262. Najdete nás také na Facebooku a Instagramu.

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 418x
 
Hodnocení článku:
Volná pracovní místa


Školní psycholog (ZŠ Sch. sady)

Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí