Vyhledej
Zvičina > Turistika > dětská hřiště

Dětské a sportovní hřiště ve Vítězné Komárově

Redakce / 12.04.2018, Vítězná
Hřiště je určené pro děti různého věku. Zábavu si tam najdou úplně maličké i starší děti. Součástí jsou houpačky, prolézačky, malé klouzačky a je zde také malá lezecká stěna a zároveň schovávačka. Je zde i stůl na stolní tenis a malá hrazda. Hned vedle je i malé fotbalové hřiště.
 

FOTOGALERIE - Dětské a sportovní hřiště ve Vítězné Komárově

Pro seniory jsou zde i rehabilitačně posilovací stroje. Pokud by obec na stejné místo nechala instalovat i třeba jen jednoduchou sestavu pro Workout, tak by to bylo místo skutečně pro všechny.

Hřiště má ještě jedno obrovsky významné PLUS pro Dvoráky. Je to velmi silný tahák pro malé děti, které je potřeba namotivovat na celkem dlouhou cestu do kopce údolím Harťského potoka (Kacáku). I nejvíce držkující potomci zde zapomenou na příkoří, které jim rodiče nachystali a dokážou zde strávit mnoho dlouhých minut .... než si unavení rodiče odpočinou :-)

Cíle v okolí

U Vodníka

O něco níže - hned na začátku Komárova ve směru od Dvora Králové je stavení, kterému se říká U vodníka - jinak také Dolní nebo Patzakův mlýn, ten se nyní znovu rekonstruuje a s novým majitelem chystáme nový článek, prohlídku a fotogalerii, či video. Snad již brzy.

Bruslení na in-line bruslích

Komunikace od kraje Komárova až nahoru do Vítězné je zcela nová. Nachází se zde překrásný nový asfalt a zde dole mezi křižovatkami ani není velký provoz aut a také není zde velké převýšení. Takže pokud už máte své in-line brusle pod kontrolou, určitě doporučujeme svezení. 

Související články
Dětské hřiště pod divadlem - promarněná příležitost!

 
Vaše komentáře
BrusleAnděl, 16.04.2018 10:40, Reagovat
Je vidět,že autoři v Komárově nebyli jinak by nemohli děti pozvat na silnici bruslit! Provoz je daleko větší než v minulých letech a díky novému povrchu se i zrychlil. Navíc na uvedené trase je křižovatka na Záboří kde je sice značka,, Stop dej přednost v jízdě" ale více než polovina řidičů ji nedodržuje.Než zase napíšete takový blábol zajeďte se tam podívat !
 
 
Přečteno 728x
 
 
 
Zpět
14.01.2019 - Na silnice I/37 v části obce Kocbeře je ledovka, kamiony stojí. Zvýšená opatrnost doporučena na celých 24 hodin.
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.
08.01.2019 - Nemocnice Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, a. s. se dohodly s VZP na poskytování stávajícího rozsahu zdravotní péče v kraji do dalších let.
31.12.2018 - Dnes je uzavřen městský úřad ve Dvoře Králové. Úřední hodiny Krajského úřadu Královéhradeckého kraje jsou zkráceny na dobu 8:00 – 12:00 hod.

Kalendář akcí