Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Turistika

Další kolo soutěže ve skupině Krásy Podkrkonoší má jednoznačnou vítězku!

Redakce / 23.01.2021, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
Po úspěchu prvního kola fotosoutěže jsme vypsali kolo další. I tentokrát do FB skupiny Krásy Podkrkonoší přišla velká spousta krásných fotek. Jedna z nich ale převyšovala všechny ostatní.

FOTOGALERIE - Další kolo soutěže ve skupině Krásy Podkrkonoší má jednoznačnou vítězku!

Je to fotografie Jany Vlkové, která pořídila úchvatnou fotku Hořického vrchu Godhard na pomezí podzimu a zimy. Vítězce moc gratulujeme a do zprávy ji pošleme instrukce, jak si vyzvednout svojí výhru 3 obědů v restauraci Stará radnice ve Dvoře Králové.

Do galerie jsme nahráli i řadu dalších fotografií již bez uvedení pořadí - jen na začátek jsem dal pár těch, které se líbí nám adminům :-)

Jaká byla pravidla soutěže:
"Nahrajte do pátku do skupiny Krásy Podkrkonoší tu nej fotku, která se vám podařila a ta nejlepší (nejvíce lajků, či sdílení) vyhraje 3 obědy dle vlastního výběru. Tentokrát je partnerem soutěže restaurace Stará radnice ve Dvoře Králové nad Labem. Do soutěže budou zahrnuty jen příspěvky s jedinou fotkou (ne galerie) a jen z méně známých míst. Tedy ne přehrada, vršek Zvičiny, Kuks, Pecka (hrad) a Byšičky. Není v tom diskriminace - jen chceme objevovat i jiná místa regionu a fotek výše uvedených míst už tu je fůra. Vítěze zveřejníme v sobotu ráno - každý se může zúčastnit 5ti fotkami - každý den jednou. Více o restauraci Stará radnice najdete zde: https://www.zvicinatv.cz/.../restaurace-stara-radnice...:

Další soutěž s podobnými pravidly vyhlásíme zase v následujícím týdnu. Pokud víte o firmě, která by ráda soutěž podpořila a zvýšila tak povědomí o sobě v celém Podkrkonoší, dejte nám vědět. Příspěvky s vyhlášením soutěže mají vždy dosah cca 5000. Stejně tak informace o výsledcích. První článek s vyhlášením četlo cca 1000 lidí. Informace sdílíme i na další naše FB stránky.

Podívejte se na FB skupiny, které jsme pro vás založily:

Související články
Webkamery na nejkrásnějších místech v Podkrkonoší
Fotosoutěž ve skupině Krásy Podkrkonoší má hned 2 vítězky!
Vítězem třetího kola fotosoutěže ve skupině Krásy Podkrkonoší se stala celá rodina Kounových
Takřka neskutečná fotografie vyhrála fotosoutěž ve skupině Krásy Podkrkonoší
Fotograf Jan Bavor má svoji první výstavu velkoformátových fotografií
Adéla Gultová - Fotografie přírody
Nová webkamera na náměstí ve Dvoře Králové nad Labem
Webkamery na nejkrásnějších místech v regionu dají vědět místním i turistům o vaší nabídce
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 1557x