Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Sport

Workshopy parkouru pro začátečníky i pokročilé povede ve Dvoře Králové vítěz světového poháru Jarda Chum

Redakce / 21.03.2024
Naprostí začátečníci i zkušení borci se mohou ve čtvrtek 28. března o Velikonočních prázdninách zúčastnit workshopů pod vedením vítěze Světového poháru Jardy Chuma!

FOTOGALERIE - Workshopy parkouru pro začátečníky i pokročilé povede ve Dvoře Králové vítěz světového poháru Jarda Chum

Tréninky s největší hvězdou Českého parkouru se uskuteční v prvním dnu pětidenního festivalu překážkových sportů Královédvorský King Kong ve sportovní hale Strž ve Dvoře Králové nad Labem

Datum: Čtvrtek, 28. března 2024

Časové Sloty: 

  • 10:00 - 11:00
  • 11:00 - 12:00
  • 14:00 - 15:00
  • 15:00 - 16:00

Kapacita:
Maximálně 30 dětí na každý hodinový workshop. Jeden účastník může absolvovat maximálně dva workshopy - jeden ráno a jeden odpoledne.

Cena:
300 Kč - V ceně je zahrnut celodenní vstup do areálu a možnost si zkoušet i další překážky rozmístněné v hale. Děti ale musí mít pro následné samostatné cvičení doprovod.

Registrace ZDE

Zkušenosti z Workshopu lze uplatnit hned pátek ve stejné hale ve Strži v otevřeném závodě Českého poháru v parkouru King Kong Parkour a nebo sobotním závodě King Kong Ninja, kde bude trochu lehčí dráha pro parkour jednou ze 4 drah započítávaných do závodu. 

Jarda Chum

Jarda Chum je symbolem parkouru v České republice. Jeho neuvěřitelné dovednosti a jedinečný styl, který kombinuje rychlost, sílu a eleganci, ho činí inspirací pro mnoho nadšenců. Jarda se pyšní tituly jako mnohonásobný mistr České republiky, číslo 1 v tabulce speedrunnerů světa a vítěz série světových pohárů 2023. Více o jeho umění a dovednostech můžete sledovat na jeho Instagramu, který rozhodně stojí za shlédnutí!

Parkour

Více než jen sport: Parkour není pouze fyzická aktivita, ale také forma sebevyjádření a kreativity. Děti, které sledují parkour na sociálních sítích, si často vytvářejí idoly a inspirují se k vlastnímu zkoumání a objevování. Právě proto se naše workshopy s Jardou Chumem neomezují pouze na fyzickou stránku - věříme, že parkour může být základem pro rozvoj důležitých dovedností jako je odvaha, či vytrvalost.
Parkour se nově stává Olympijským sportem - poprvé se představí za 5 let na Olympiádě v Los Angeles.

Co mohou děti získa

Parkour nabízí dětem mnoho přínosů, které pozitivně ovlivní jejich fyzický, mentální a sociální vývoj. Praktikování parkouru zlepšuje celkovou fyzickou kondici, vytrvalost a sílu, zatímco rozvoj motorických dovedností, koordinace a rovnováhy přispívá k lepšímu pohybu a vnímání vlastního těla. Mentálně děti získávají sebevědomí, odolnost a schopnost koncentrace, což jsou klíčové dovednosti pro úspěch v životě.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost vstoupit do světa parkouru a objevit jeho magii společně s Jardou Chumem!

Registrace ZDE

Rozhovor Jardy Chuma na Radiožurnálu - zpovídá jej Kateřina Neumannová:Související články
Aktivity pro děti a začátečníky na festivalu Královédvorský King Kong
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 522x