Vyhledej
Zvičina > Sport > ostatní sporty

Úspěch žákyně ZŠ Schulzovy sady Nikoly Zdráhalové na zimní olympiádě dětí a mládeže (KRONIKA MĚSTA 2010 )

Redakce / 29.11.2018, Královédvorsko
Hledali jsme nějaké informace do našich článků a vypadla na nás náhodou tato 8 roků mladá zprávička. Nikola nedávno vyhrála závod na 3000 m divize B a postoupila do elitní divize A, kde tak nyní bude startovat spolu s Martinou Sáblíkovou. Určitě tak budou přibývat i další medaile. Tak si můžeme všichni připomenout, že to je vlastně jen pár měsíců, co chodila na základku ve Dvoře Králové.
 
Úspěch žákyně ZŠ Schulzovy sady Nikoly Zdráhalové na zimní olympiádě dětí a mládeže

V době od 31. ledna do 5. února 2010 se konaly v Liberci Hry IV. zimní olympiády dětí a mládeže ČR. Jako jedna ze závodníků reprezentovala Královéhradecký kraj žákyně 8. C ZŠ Schulzovy sady Nikola Zdráhalová. Soutěžila v rychlobruslení, a to ve čtyřech disciplínách. Ve všech vybojovala medaili. V závodech na 3 kola a ve sprintu zvítězila a získala zlaté medaile, v závodě na 500 m přidala bronz za 3. místo a vše završila třetí zlatou medailí za vítězství ve víceboji. 

Mgr. Alena Dušková
Zdroj: Kronika města Dvůr Králové


Nikola byla také hostem našeho povídání Ve Dvorečku - dejte si kávičku a kochejte se nadějí našeho rychlobruslení :-)

Jan Holan
 

Související články
Nikol Zdráhalová dostala od města Dvůr Králové n. L. letos přidáno na kolo. Jak moc je pro ni cyklistika důležitá, se dozvíte v rozhovoru pro idnes.cz
Rychlobruslařka Nikola Zdráhalová v pořadu Na kus řeči ve Dvorečku - podívejte se na video

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1385x
 
 
 
Zpět