Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Sport

Olympiáda dětí a mládeže - výsledky sportovců ze Dvora Králové a okolí za první den a program na další dny

Redakce / 28.06.2022, Aktualizováno , Dvůr Králové nad Labem
DOPLNĚNO OKNO S ŽIVÝM PŘENOSEM ČESKÉ TELEVIZE První den olympiády se do soutěží zápasy ve skupinách zapojili tenisté, volejbalisté a házenkáři. O medaile tedy naši závodníci zatím nebojovali. Úterý bude rovněž ve znamení bojů ve skupinách. Do soutěže se ale už zapojí i hlavní adepti dobrých výsledků - karatisté a začne také gymnastika a atletika. Máme se na co těšit :-)
ŽIVÝ PŘENOS ČESKÉ TELEVIZE - MIX SPORTŮ: 

Ve videu se dá posouvat zpět. Pokud najdtete v přenos naše závodníky, napiště do komentářů k článku časy, ať to další lidé nemusí hledat. 
Olympiáda má i přenosy z jednotlivých sportovišť na svém youtube kanálu.

KARATE - Richard Kuhn, Anežka Mládková, Martin Palan, Ondřej Vágner, Elena Wircinská - Karate-Do Dvůr Králové

Královédvorský oddíl má v osmičlenném krajském výběru celkem pět sportovců. Všichni závodníci nastoupí dnes v (úterý) do soutěže v disciplíně KATA jednotlivců, kde předvedou svá souborná cvičení. Začátek soutěží je od 10 hodin, stejně jako další den, kdy je čeká zápolení v disciplíně KUMITE, tedy ve sportovním zápase jednotlivců a smíšených družstev, ve kterém proti sobě nastupují napřed chlapci, poté dívky, znovu chlapci a pouze v případě nerozhodného výsledku do bojů zasáhnou i druhé dvě dívky.

TENIS - Dominik Vágner, David Motal, Andrea Kučerová -  TC Dvůr Králové

Dominik Vágner a David Motal své první zápasy prohráli. Andrea Kučerová hrála 2 zápasy, přičemž jeden vyhrála a druhý prohrála. Tenisté patrně hráli více zápasů. V rozpisu ale často figuruje tajemný "volný los", a tak nevíme. V úterý se pokračuje dalšími zápasy. Finálová klání jsou potom ve čtvrtek.  

GYMNASTIKA  - Michal Lukáš - TJ Sokol Dvůr Králové

Sokol Michal Lukáš se zapojí do bojů až dnes (úterý) a to vícebojem na 4 nářadích od 13:00 do 16:30. Případné finále na jednotlivých nářadích je potom ve středu.

ATLETIKA - Markéta Síbrová - TJ Sokol Dvůr Králové


Sokolka Markéta Síbrová se jako mladší žákyně do bojů zapojí dnes (úterý) hned ráno od 9:45 kvalifikačními pokusy ve skoku vysokém. Případné finále by bylo ve stejný čas ve středu. Ve středu od 10:30 je pak hned hod oštěpem - rovnou finále bez kvalifikace.

VOLEJBAL - Natálie Růžičková a Adriana Hrušková - VK Dvůr Králové n. L.


Ve volejbale se hraje na 2 skupiny, ale zápasy ve skupinách jsou rozložené do 3 dní. Tým kraje se dvěma dvorskými hráčkami je ve skupině A prozatím na pátém místě ze sedmi s jednou prohrou a jednou prohrou po prodloužení. V úterý a ve středu je čekají vždy další 2 západy, přičemž ve středu hrají svoje zápasy těsně za sebou. Ve čtvrtek jsou pak případné zápasy o medaile.  

HÁZENÁ - Jan Špaček a Adam Bartoš -  1. HK Dvůr Králové


Házená se rovněž hraje na 2 skupiny, přičemž reprezentanti kraje jsou také ve skupině B. Po dvou zápasech jsou ve skupině bohužel poslední. V pondělí se odehrál polovina zápasů a v úterý se odehraje druhá polovina zápasů ve skupinách. Ve středu následuje čtvrtfinále a semifinále a ve čtvrtek poslední zápasy o medaile.


BEACHVOLEJBAL, TURNAJ DVOJIC - Viktor Jiřička - TJ Slavia HK


Dvojice reprezentantů kraje s královédvorákem Viktorem Jiřičkou zatím nastoupila ke dvěma zápasům a v obou bohužel kluci prohráli a ve skupině C jsou s jedním bodem (prohra po prodloužení) na konci tabulky. Zítra je čeká ještě jeden zápas základní skupiny. Případné finálové zápasy jsou naplánované na čtvrtek  

FLORBAL  - Jakub Langpaul - florbal Náchod


Florbal se hraje na 2 skupiny, přičemž Královéhradecký kraj s Jakubem Langpaulem je ve skupině prozatím na čtvrtém místě ze sedmi. V pondělí se odehrála polovina zápasů a v úterý se odehraje druhá polovina zápasů ve skupinách. Ve středu následuje čtvrtfinále a semifinále a ve čtvrtek poslední zápasy o medaile.

FOTOGALERIE - Olympiáda dětí a mládeže - výsledky sportovců z našeho města a okolí za první den a program na další dny

FOTOGALERIE - Olympiáda dětí a mládeže začíná - jaké děti z Královédvorska se dostaly do reprezentace kraje?

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 414x
 
Hodnocení článku:
Volná pracovní místa


Školní psycholog (ZŠ Sch. sady)

Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí