Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Sport > krasobruslení

Krasobruslaři slavnostním večerem ukončili sezónu

Redakce / 24.04.2024
Zhodnocení sezóny dvorských krasobruslařů se uskutečnilo ve středu 24. dubna v restauraci Za Vodou. Členové klubu obdrželi dárek v podobě flashdisku s nahrávkou pohádky na ledě (Popelka).

FOTOGALERIE - Krasobruslaři slavnostně ukončili sezónu

Bilanci všeho, co se povedlo (i toho, co by bylo potřeba zlepšit) přednesla předsedkyně klubu Helena Seitlová. Zde je přehled oceněných:

Nejlepší sportovec klubu do 10 let: Aneta Exnerová a Zuzana Mikešová
Nejlepší sportovec klubu od 11 do 18 let: Jiří Hudok a Karolína Semeniuková

Všestranný sportovec klubu: Tereza Míková (účastnice velikonočního King Kongu, Safari běhu ČSOB 2024).

Úspěšná reprezentace klubu: Vanda Vovsová (2. místo na Finále Brusličky 2024).

Klub poprvé ocenil odchovankyně klubu, které v roli trenérů již několik sezón vymýšlí choreografie programů, které významnou měrou přispěly k úspěchu některých našich členů. Oceněnými (cena Choreograf klubu) byly: Jana KoblasováLucie Serbousková a Amélie Šimková.

Klub dále odměnil naše mladé členy, kteří se přispěli k vydařenému průběhu slavnostního vyhlášení ankety  Sportovec města Dvora Králové nad Labem 2023, které se konalo dne 4. března 2024 v Hankově domě (Amélie Šimková, Karolína Semeniuková, Barbora Kejzarová, Nikola Šimonová, Veronika Šimonová, Zuzana Mikešová, Veronika Mikešová, Aneta Exnerová, Iva Krejcarová, Tereza Straková a Štěpán Břeň).  Velký dík patří i rodičům, kteří se v průběhu sezóny aktivně podíleli na realizaci domácích soutěží a přípravě pohádky na ledě (zejména výrobě kulis). Konečně nelze pominou ani trenéry klubu za hodiny strávené s našimi dětmi, když někteří z nich nejsou jen trenéry, ale i účetními, zpracovateli podkladů pro různé druhy dotací, švadlenami, kuchařkami, činovníky klubu i klubem pořádaných soutěží. Vážíme si toho, že celý trenérský tým je ochoten s velkým nasazením věnovat svůj čas práci pro klub a to přesto, že jim za tuto činnost nenáleží zcela adekvátní odměna (bez jejich dobrovolnické práce by se stěží držela členská základna klubu dlouhodobě nad počtem 45 členů).

Michaela Koblasová

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 1376x