Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Sport

Holík obhájil v šipkách listopadový triumf, dámám vévodili domácí z Velkého Třebešova

Redakce / 30.03.2022, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
První Double Open roku 2022 hostily prostory restaurace U Vagonu ve Velkém Třebešově, kde se odehrály tři hlavní turnaje a jeden doplňkový.

FOTOGALERIE - Holík obhájil listopadový triumf, dámám vévodili domácí z Velkého Třebešova


První odstartoval Double Open mužů, ve kterém obhájil prvenství z posledního listopadového Double Openu v Batňovicích Jiří Holík. Turnaji naprosto dominoval, když v něm ztratil pouze jeden leg. Ten mu uzmul týmový kolega Pavel Drtil ve finálovém duelu. Drtil se tedy musel spokojit se stříbrem, bronz ukořistil Libor Svoboda.

Ženský Double Open byl v režii domácích hráček, když se na prvních třech místech seřadily Monika Formanová, Nicol Melicharová a Nela Melicharová. Tedy absolutní nevídaná dominance velkotřebešovských dam, potažmo slečen.

Posledním z hlavních turnajů dne byl Double Open dvojic, kde na stupeň nejvyšší vystoupali pánové Martin Petr a Jiří Pecina, kteří se aktuálně pyšní parádní bilancí. Za poslední čtyři roky společně startovali ve dvanácti Double Openech a přesnou polovinu z nich vyhráli. Marně se je pokoušeli zastavit druzí David Melichar s Antonínem Davídkem, potažmo třetí Matěj Tišler s Lukášem Rakus a další.

Hlavní turnaje Double Openu byly pro dlouhodobé žebříčky tradičně bodově zvýhodněné. Mistrovství SVČ vedou nadále Monika Formanová a Dominik Štefl. Významný posun zaznamenal Libor Svoboda, který se z páté příčky posunul na třetí a zároveň se v béčkové kategorii oblékl do žlutého. Pořadí v sérii Pohár W-Sportu opanuje duo Pavel Bubaň, Martin Dufka.

Unie šipkových organizací Královéhradecko sever

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 23x
 
Hodnocení článku:
Volná pracovní místa


Školní psycholog (ZŠ Sch. sady)

Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí