Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Sport > hokej

Ve Dvoře Králové vzniká hokejová neregistrovaná liga, led je volný

Redakce / 30.05.2022, Dvůr Králové nad Labem
Druholigový hokej ve Dvoře Králové skončil, ale přichází naděje na neregistrovanou ligu, která by ve Dvoře Králové alespoň částečně divákům nahradila hokejový život.


Iniciátorem je Tomáš Poláček, který se inspiroval v Jaroměři, kam jezdí již několik sezon hrát podobnou ligu. Ve Dvoře Králové hraje odborářský hokej za JUTA, a. s., a o založení něčeho podobného zde uvažuje již několik let. Nyní se naskytla příležitost díky tomu, že skončilo hokejové Áčko a led je volný. Jeho přáním je, aby hokej úplně nezmizel ze Dvora. 

Aktuálně shání minimálně 2 další týmy, které by v této lize chtěly hrát. Minimum pro takovou ligu je 8 týmů, maximum 12. Aktuálně je přihlášeno 5 týmů ze Dvora Králové a 1 z Trutnova. Žádný z týmů nesmí mít ani jednoho hráče, který hrál předchozí sezonu jako registrovaný, a to ani na krajské úrovni. 

Zájemci se mohou ozvat na tel. č. 703 135 117.

Na webových stránkách www.kdnhl3.webnode.cz najdete více informací. 


Kateřina Sekyrková


 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 1446x
 
24.05.2023 - U jičínské nemocnice vznikne nový pavilon psychiatrie spojený se dvěma podzemními patry pro parkování.
22.05.2023 - Informujeme o výluce traťové koleje v úseku Hostinné - Kunčice nad Labem - Vrchlabí ve dnech 29.5. - 15.6.2023.
27.04.2023 - Sváteční prodej: 1. května prodej bez omezení, ale 8. května počítejte s omezením prodeje ve velkých prodejnách
19.04.2023 - Malé obchody v obcích do 1 tisíce obyvatel obdrží v našem kraji celkem více než 3,8 milionu korun na provoz z dotace ministerstva průmyslu.

Volná pracovní místa
Učitel 1. stupně ZŠ (ZŠ a PrŠ DKnL)


Pomocný kuchař/ka (Domov důchodců)

Asistent/ka pedagoga (ZŠ Sch. sady)


Kalendář akcí