Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Služby občanům > Sociální služby

Prázdniny v domově důchodců ukončila opět zahradní slavnost

Redakce, / 31.08.2022, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
Obyvatelé domova v létě využívali příjemné počasí a volný čas trávili venku na zahradě, či na vycházkách v okolí Domova. Navštívili tak třeba nedaleký park, kde se schovali před horkem pod korunami stromů. Nechyběly klasické aktivity jako čtení, zpívání, bingo, promítání filmu či kavárnička apod.

FOTOGALERIE - Aktuální informace z Domova 29.8.2022

Prázdninový výlet vedl do nedalekého Mostku, kde jsme navštívili statek našeho aktivizačního pracovníka Petra. Mohli jsme se tak podívat na různé domácí zvířectvo a vyzkoušet si i skautské stany, které zde ještě připomínaly skautský tábor. Výlet moc líbil a už se těšíme na další. 

Na naší pobočce v Celopu si uživatelé mohli pochutnat na vlastnoručně vyrobeném letním osvěžujícím dezertu, navštívili i kavárnu, která je umístěna v přízemí zařízení. Tady si mohli pochutnat na výtečné kávě a zákusku. Jiní se v restauraci u Rudolfa osvěžili zlatavým mokem a výborným zmrzlinovým pohárem. 

Na konci srpna se v Domově konala tradiční Zahradní slavnost, která vždy ukončuje období letních prázdnin. Akce je vždy spojená s přípravou bramboráků pod taktovkou paní ředitelky. Ani v letošním roce tomu nebylo jinak. S jejich smažením nám pomohla i naše dobrovolnice Eliška Provazníková a její maminka paní Cabalková. Hudebně celou akci doplnil výborný David Vlček (Muzikant revival), který nás potěšil známými hity. Nechybělo ani dobré točené pivečko. O výborný sladký dezert se postarala paní Štěpánová s kolegyní z Arniky. Celé odpoledne se velmi vydařilo a uživatelé jak z Domova, tak i část z Celopu, si vše moc pochvalovali. Všem, kteří se na akci podíleli moc děkujeme. 

Přejeme vám krásné letní dny…

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 269x