Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Služby občanům > Sociální služby

Parket na 2. Plese seniorů ve Dvoře Králové nad Labem byl určen všem ročníkům

Redakce, / 2.05.2024, Dvůr Králové nad Labem, pecovatelskasluzba.kralovedvorsko.cz
Pečovatelská služba Města Dvůr Králové nad Labem a město Dvůr Králové nad Labem uspořádaly ve čtvrtek 25. dubna 2024 od 16 hodin v Hankově domě již 2. Ples seniorů.

FOTOGALERIE - 2. Ples seniorů ve Dvoře Králové nad Labem se opět vydařil


Hlavní myšlenkou této akce bylo uspořádat krásnou společenskou a důstojnou událost zejména pro ty, kteří již mají omezené možnosti se setkávat, a vytvořit prostor nejenom pro seniory samotné, ale i pro rodinná a přátelská setkání, což se podařilo. 

Ples seniorů patří mezi důležité projekty v našem městě, které pomáhají bořit mýty a předsudky se stárnutím spojené. Snahou organizátorů bylo ukázat, že věk je často jenom číslo a že lidé v seniorském věku žijí nadále plnohodnotné životy, což účastníci plesu potvrdili. Lidé se dožívají stále vyššího věku, proto je důležité nejenom přidávat léta životu, ale zejména život těmto létům. A jedním ze způsobů jsou právě takovéto aktivity. 

Po slavnostním otevření plesu starostou města Janem Jarolímem a ředitelkou pečovatelské služby Marcelou Hauke vystoupily obyvatelky domů s pečovatelskou službou s nacvičeným tancem s hedvábnými vějíři a sklidily bouřlivý a zasloužený potlesk. Vždyť nejstarší účastnici bylo 93 let

O zábavu se postarala kapela Bumble Bee Band, která zvedla účastníky ze židlí od první písničky a lidem se nechtělo domů ani po pěti hodinách tancování a úžasné atmosféry. K té báječné atmosféře přispěly rovněž Lucie Macková a Adéla Kloudová svým netradičním tanečním vystoupením se světelnými biči a ukázkou Pole dance, u které se přihlížejícím tajil dech.
Odpolednem a večerem provázela skvělá Miroslava Kameníková.

 

Děkuji kolegům a kolegyním naší organizace pod vedením aktivizační pracovnice Kláry Šrámkové, za jejich nadšení a nasazení při přípravě plesu, děkuji sponzorům a partnerům, bez nichž by ples nemohl vzniknout, děkuji všem, kdo přišli, zúčastnili se a tím ples podpořili.


Hlavní sponzoři a partneři: Česká podnikatelská pojišťovna, a. s., SPŠ a SOŠ Dvůr Králové nad Labem, AGISS-PRAKKTIKMÓDA, s. r. o., DM drogerie markt, s. r. o., Lucie Macková

Marcela Hauke
ředitelka Pečovatelské služby Města Dvůr Králové nad Labem

Další články Pečovatelská služba Města Dvůr Králové

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 339x
 
Kontakt


Pečovatelská služba města Dvůr Králové

Elišky Krásnohorské 2962
544 01  Dvůr Králové nad Labem
Tel.: 604 212 697, 499 329 251
E-mail: hauke@psdvurkralove.cz

Odloučená pracoviště:
Sadová 2755, DKnL
Dům Žofie, Bezručova 1006, DKnL
Kalendář akcí