Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Služby občanům > Sociální služby

Dubnové dobré zprávy z dvorské Diakonie

Redakce / 30.04.2020, Dvůr Králové nad Labem, diakonie.kralovedvorsko.cz
V měsíci dubnu se toho v královédvorské Diakonii stalo mnoho. Naši pracovníci a klienti úspěšně odolávali současnému zdravotnímu ohrožení.

FOTOGALERIE - Dubnové dobré zprávy z Diakonie

Dále jsme od řady jednotlivců a firem získávali nejrůznější podporu a pomoc. Například od společnosti Algamo s.r.o. to byla podpora v podobě doplňků stravy na podporu imunity. Dále jsme pro středisko obdrželi nový stroj na čištění podlah od firmy AutoMax Group s.r.o. 

Díky sdružení prostředků několika dárců a Asociaci poskytovatelů sociálních služeb slouží nově klientům našeho Domova Diakonie nový tablet. Díky němu se mohou spojit se svými blízkými a vidět se s nimi přes video hovor v době, kdy již téměř 2 měsíce trvá zákaz návštěv do pobytových zařízení sociálních služeb. 

Touto cestou chceme poděkovat všem, kteří nám v současné obtížné době pomáháte. Nejen uvedenými příklady darů, ale i ušitými rouškami od jednotlivých dárců a materiální pomocí získanou prostřednictvím Města Dvůr Králové n.L. a Královéhradeckého kraje.

Lenka Trochimovič
Diakonie ČCE (DKnL)

Další články Diakonie ČCE (DKnL)

Související články
Dnes (21. září) je Mezinárodní den Alzheimerovy choroby. Podívejte se na velké video s rozhovory s pacienty i pečujícími
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 700x