Vyhledej
Zvičina > Služby občanům > Sociální služby

Charitativní běh pro Klokan v Hořicích pomohl dennímu stacionáři částkou přes 27200 Kč

Redakce / 9.10.2018, Hořice - Hořicko a Miletín
Dne 30. září 2018 se v prostorách Domova bez bariér v Hořicích uskutečnil první ročník charitativního běhu pro Denní stacionář Klokan. Díky našim partnerům byla celá akce finančně zabezpečena a ke zdárnému naplnění programu akce dopomohlo velké množství dobrovolníků. Na startu hlavních tratí se sešlo 136 závodníků, což na první ročník je velmi pěkné číslo. V přidružených závodech dětí a vozíčkářů startovalo cca 50 závodníků.
 

FOTOGALERIE - Běh Klokan v Hořicích 2018

Denní program se od deváté hodiny klidně rozvíjel, prezencí závodníků. Vše z komentátorského postu perfektně řídila paní Jana Bouzková a ve volných chvilkách zpříjemňovalo svojí produkcí hudební duo PEPARD & ŠTĚPÁNKA a o zábavu dětí se staralo sdružení Rebels. 
V deset hodin závodem vozíčkářů začal hlavní program akce, postupně do 12:30 startovali všichni závodníci na vypsaných tratích. 
Průběžně potom probíhalo i vyhodnocení jednotlivých závodů, ceny a poháry předával starosta města pan Aleš Svoboda. 
Ve 14 hodin byla celá akce ukončena.
Akce měla pro Denní stacionář Klokan velký přínos: na vybraném startovném získala 27 200 Kč, nečekaný dar od sdružení Šance pro rozvoj 3 000 Kč, v neposlední řadě je zde i výrazné zviditelnění organizace v rámci Hořic a blízkého okolí jako poskytovatele sociální služby.

Bc. Petr Jakl
 

Související články
Týden pěstounství Královéhradeckého kraje v okolí Zvičiny
Cenu sociálních služeb dostali i studenti královédvorského gymnázia
Na Královédvorsku se vybralo ve Tříkrálové sbírce 343 972 Kč

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 156x
 
 
 
Zpět