Vyhledej
Zvičina > Služby občanům > Práce

Výběrové řízení na pozici právnička/právník (MěÚ Dvůr Králové n. L.)

Redakce / 29.11.2019, Dvůr Králové nad Labem
Město Dvůr Králové nad Labem vyhlašuje výběrové řízení na na obsazení pozice právničky/právníka právního oddělení odboru kanceláře tajemníka úřadu Městského úřadu Dvůr Králové nad Labem druh práce: právnička/právník.

Název pozice: právnička/právník

místo výkonu práce: Dvůr Králové nad Labem
platová třída*: 11. třída (* zařazení do platové třídy je v souladu s NV č. 222/2010 Sb., kterým se stanoví katalog prací)
pracovní poměr: na dobu neurčitou
termín nástupu: leden – únor 2020, případně dle dohody

Předpoklady:
svéprávnost, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyku, být fyzickou osobou, která je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt;

Požadavky:
dosažené vzdělání:

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oblasti práva na vysoké škole v České republice (tato podmínka musí být splněna nejpozději do 31.10.2019),
  • dobrá orientace v právních předpisech zejména v oblasti: správního řádu, občanského zákoníku, zákona o veřejných zakázkách, zákona o obcích, zákona o ochraně osobních údajů, zákona o svobodném přístupu k informacím a další zákony,
  • uvítáme praxi ve veřejné správě,
  • možnost zaměstnání i absolventa bez praxe.
Další požadované dovednosti, znalosti a schopnosti:
  • dovednost pracovat na PC (Windows, MS Office – Word, Excel, Internet a elektronická pošta, správa souborů),
  • základní přehled o regionu,
  • ochota se dále vzdělávat,
  • umění jednat s lidmi (dobré komunikační schopnosti),
  • řidičské oprávnění skupiny B a ochota řídit referentské vozidlo (aktivní řidič/ka).
Osobnostní předpoklady:
  • samostatnost, spolehlivost, přesnost,
  • schopnost logického, analytického a koncepčního myšlení,
  • rozhodnost, vysoká odolnost proti stresu,
  • organizační schopnosti.
Nabízíme:
  • pružnou pracovní dobu,
  • pětitýdenní dovolenou,
  • příspěvek na stravování a další benefity,
  • příspěvek na životní či penzijní pojištění,
  • stabilní zaměstnání v dobrém kolektivu.
Náplň práce:
na úseku právního poradenství poskytuje odborům úřadu a příspěvkovým organizacím zřízeným městem konzultace a stanoviska k řešení právních otázek.

Bližší informace k obsahu práce Vám podá vedoucí právního oddělení Mgr. Zdeněk Lokvenc, č. tel. 499318291.

Uzávěrka přihlášek: 19.12.2019, ve 12:00 hodin (v této lhůtě musí být přihláška doručena Městskému úřadu Dvůr Králové nad Labem) obálku označit „VŘ – právník - neotvírat“.
Přihlášky v písemné podobě s požadovanými doklady zasílejte na adresu:
Městský úřad Dvůr Králové nad Labem
Ondřej Kudrnáč
tajemník MěÚ
nám. T. G. Masaryka čp. 38
544 17  Dvůr Králové nad Labem

Náležitostí přihlášky jsou:
jméno, příjmení a titul zájemce, datum a místo narození zájemce, státní příslušnost, místo trvalého pobytu zájemce, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana, uvedení telefonického a případně elektronického kontaktu, datum a podpis zájemce.

K přihlášce připojte:

  • motivační dopis,
  • strukturovaný životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností,
  • výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (nelze nahradit čestným prohlášením, ani kopií žádosti o výpis z evidence Rejstříku trestů s datem podání žádosti); u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem (pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením). Výpis z evidence Rejstříku trestů je možné na počkání získat na recepci Městského úřadu Dvůr Králové nad Labem.
  • ověřené kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání,
  • osvědčení o zvláštní odborné způsobilosti, pokud ji uchazeč má,
  • podepsané prohlášení uchazeče v následujícím znění:
„Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám souhlas k jejich zpracování a uchování“.

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich nebude Vaše přihláška úplná a nebude zahrnuta mezi žádosti dalších uchazečů na obsazované pracovní místo. Po ukončení výběrového řízení Vám budou Vaše doklady zaslány zpět.
V případě úspěšného zapracování nabízíme možnost přidělení bytové jednotky.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Ve Dvoře Králové nad Labem dne 28.11.2019.

Vaše komentáře

Přečteno 250x

Hodnocení článku:

Volná pracovní místa
Právník/právnička (Město Dvůr Králové n. L)

Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)

Sociální pracovník (Domov důchodců)

Operátor/ka ve výrobě (Hartmann Rico)

Fyzioterapeut (Domov sv. Josefa)

Tajemník úřadu (Dvůr Králové n. L.)

Ošetřovatel/sanitář (Domov sv. Josefa)

Všeobecná/praktická sestra (Domov sv. Josefa, Žireč)

Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Kalendář akcí
1.12.2019 - 31.01.2020
Výstava: Retrohrátky
11.12.2019 17:00
Norsko
11.12.2019 09:30 - 11.12.2019 12:00
Kosmetické dopoledne