Vyhledej
Zvičina > Služby občanům > Práce

Nabídka pracovní pozice ve Dvoře Králové (CS Technika s.r.o.)

Redakce / 6.04.2019, Dvůr Králové nad Labem
Kardanka.cz hledá nového kolegu, prodejce náhradních dílů pro zemědělskou a stavební techniku a správce e-shopu www.kardanka.cz.

Náplň práce:

- obsluha eshopu, aktualizování a rozšiřování nabídky v e-shopu, rozesílání newsletterů, kontakt se zákazníky a dodavateli
- práce ve skladu, balení a expedice zboží
- práce v dílně, servisní práce, výroba hydraulických hadic

Datum nástupu: dle dohody

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání nejlépe technického směru či vyučen v technickém oboru
  • Komunikační schopnosti
  • Znalost práce na PC
  • Manuání zručnost
  • Spolehlivost
  • Pečlivost
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zkušenosti se zemědělskou technikou výhodou

Nabízíme:

  • Zodpovědnou práci v příjemném prostředí rodinné firmy
  • Možnost růstu společně se společností
  • Finanční ohodnocení dle dosažených výsledků
  • Volnost nápadům a novým myšlenkám

Váš životopis posílejte na e-mail lenka.chrobokova@aztechnika.cz nebo na telefonu 737 733 544.

Související články
CS Technika - robotické stroje, zahradní technika, nářadí, ale i náhradní díly do zemědělských strojů
Související odkazy
CS Technika

Vaše komentáře

Přečteno 2008x

Kalendář akcí