Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Služby občanům > Práce

Nabídka práce: uklízeč/ka (Domov důchodců)

Redakce / 12.05.2022, Dvůr Králové nad Labem
V Domově důchodců ve Dvoře Králové hledají nového člena týmu na pozici uklízeč/uklízečka.

Domov důchodců Dvůr Králové nad Labem, Roháčova 2968, 544 01 Dvůr Králové nad Labem, nabízí pracovní místo uklízeč/ka.

Požadujeme:

  • schopnost týmové práce a spolupráce
  • samostatnost a pečlivost
  • svědomitost a zodpovědnost
  • smysl pro pořádek a čistotu

Náplň práce:

  • úklid vnitřních prostor Domova důchodců, včetně pokojů klientů, kanceláří, chodeb, WC atd. v souladu s platnými hygienickými předpisy a provozním řádem organizace
  • občasná výpomoc na pomocných kuchyňkách (mytí nádobí, úklid stolů)

Velikost pracovního úvazku: 0,875 (35 h týdně) při rovnoměrně rozvržené pracovní době (1x za měsíc sobota a neděle)

Plat: 2. platová třída (stupeň dle započitatelné praxe od 14.429,- Kč do 14.936,- Kč) + osobní ohodnocení po zkušební době + mimořádné odměny + příspěvky z FKSP, 5 týdnů dovolené

Nástup: dle dohody

Kontakt:

Bližší informace k obsahu práce Vám podá vedoucí úseku úklidu a prádelny paní Miroslava Gandurská

tel.: 499 321 891, 601 157 611

email: vedouciupu@domovdknl.cz

Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 337x

Hodnocení článku:
01.05.2022 - Od 2. do 10. května je uzavřena prodejna Sportisimo ve Dvoře Králové kvůli rekonstrukci interiéru prodejny. Nejbližší pobočky jsou v Náchodě a Trutnově.
12.04.2022 - Letos mohou mít otevřeno o Velikonočním pondělí i velké obchody (nad 200m²) - až do 31. května platí nouzový stav. Totéž bude platit i pro státní svátek 8. května 2022. Zda budou mít tyto obchody otevřeno, však již záleží jen na samotných majitelích.
25.03.2022 - Ve dnech 25. 3., 28. 3. a 29. 3. bude RTG na nové poliklinice ve Dvoře Králové z důvodu nemoci mimo provoz. Je možné použít RTG oddělení v nemocnici.
12.03.2022 - Očkovací místo ve dvorské nemocnici očkovalo 9. 3. 2022 poslední klienty. V trutnovské nemocnici budou očkovat do konce března každou středu od 14 do 16 hodin bez předchozí registrace. Bližší informace lze získat každý pracovní den na čísle 722 963 435.

Volná pracovní místa
Mzdová účetní (JUTA, a.s.)

Uklízeč/ka (Domov důchodců)

Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)

Kalendář akcí