Vyhledej
Šikovné nákupy
Zvičina > Služby občanům > Práce

Nabídka práce: technolog pro moderní automatizovaný závod JUTA 17

Redakce / 21.04.2021, Dvůr Králové nad Labem
Hledáme technologa pro moderní automatizovaný závod na výrobu vyfukovaných fólií a rašlových úpletů pro závod JUTA 17, Dvůr Králové nad Labem.

Nabízená pozice:

TECHNOLOG

pro moderní automatizovaný závod 17

Náplň práce:
• technologie výroby vyfukovaných fólií a rašlových úpletů
• optimalizace výrobního procesu
• vývoj nových výrobků
• zavádění nových technologií

JUTA 17JUTA 17 je nově zmodernizovaný závod na výrobu vyfukovaných fólií a rašlových úpletů, který patří mezi světovou špičku ve výrobě zemědělské síťoviny a rašlových pytlů na roli.

Požadujeme
• VŠ technického zaměření, obor zpracování polymerů výhodou (akceptujeme i SŠ s příslušnou praxí)
• komunikativní znalost AJ nebo NJ
• komunikativnost a schopnost samostatně i v týmu řešit problémy
vhodné i pro absolventy

Nabízíme
• stabilní zázemí silné české společnosti
• dlouhodobou perspektivu
• firemní benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění atd.)
nástup možný ihned nebo dle dohody

Kontakt:
Klára Gernatová, tel: 724 263 143, e-mail: klara.gernatova@juta.cz

Vaše komentáře

Přečteno 747x

Hodnocení článku:

03.05.2021 - Dnes se vrací děti do školek. Otevřena jsou po téměř 5 měsících také kadeřnictví, pedikúry, masáže a kosmetické služby.
19.04.2021 - Od pondělí 19. dubna 2021 se provoz Městského úřadu Dvůr Králové nad Labem vrací do standardního režimu bez omezení. Stále však platí epidemiologická opatření.

Inzerce

Volná pracovní místa
Vedoucí sociálních služeb (Domov sv. Josefa, Žiraf)

Všeobecná zdravotní sestra (Léčebna zr. vad, DKnL)

Učitel II. stupeň ZŠ - aprobace M (ZŠ Bílá Třemešná)

Kuchař/ka (Domov důchodců)

Technolog (JUTA, a.s. DKnL)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)

Kalendář akcí
1.01.2021 - 31.05.2021
ŽIJEME NA KRÁLOVÉDVORSKU
30.04.2021 - 31.05.2021
Vzhůru do Stínadel!
1.05.2021 - 31.05.2021
Májová labská stezka
8.05.2021 13:30 - 8.05.2021 18:00
JARNÍ BURZA ZAHRÁDKÁŘSKÝCH PŘEBYTKŮ
11.06.2021 19:00 - 12.06.2021 00:00
Disco Party 80ky 90ky