Vyhledej
Zvičina > Služby občanům > Práce

Nabídka práce: technik PC a periferií

Redakce / 17.09.2019, Dvůr Králové nad Labem, zsschulzovysady.kralovedvorsko.cz
ZŠ Schulzovy sady ve Dvoře Králové nad Labem nabízejí práci na pozici technik PC a periferií.

Kvalifikační požadavky: Středoškolské vzdělání v oboru výpočetní technika, trestní bezúhonnost
Vhodné i pro absolventa nebo osoby se sníženou pracovní schopností

Pracovní poměr: 50 %
Denní pracovní doba

Platové zařazení: platová třída 7 - 8
Nástup: dle dohody

Pracovní náplň:
Zajišťování fungování osobních počítačů typu PC, k nim příslušejících periferních zařízení a počítačové sítě malého rozsahu.
Instalace těchto zařízení, jejich údržba a odstraňování běžných poruch.

Pracovní činnosti:
Instalování hardware PC, jeho oživování a uvádění do provozu.
Instalování operačního systému PC.
Instalovaní a konfigurování periferních zařízení k PC.
Údržba PC, periferií.
Odstraňování běžných poruch PC, periferií.
Vedení dokumentace o PC, periferiích.

Kontakt:
tel. 499 320 901,

Další články ZŠ Schulzovy sady

Přečteno 616x