Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Služby občanům > Práce

Nabídka práce: technik dodavatelské kvality

Redakce / 10.05.2022, Dvůr Králové nad Labem
Královédvorská firma JUTA a. s., největší zaměstnavatel ve Dvoře Králové nad Labem, hledá pro závod 01 technika dodavatelské kvality.

Náplň práce:

  • Aktivně se podílí na schvalování nových dodavatelů surovin a zajišťuje vyhodnocování dodavatelů surovin a polotovarů z hlediska dodavatelské kvality.
  • Spolupracuje s vývojem a s výrobou na uvolňování nových surovin do výroby a podílí se na procesu vzorkování vůči dodavatelům.
  • Připravuje plán a vykonává audity u dodavatelů (zahraniční služební cesty), vyhodnocuje roční performance jednotlivých dodavatelů a dává doporučení.
  • Vystavuje reklamace na dodavatele a kontroluje plnění přijatých nápravných opatření (pomocí nástrojů 8D, Ishikawa, 5x proč).
  • Zajišťuje kvalitativní kontrolu vstupních surovin a polotovarů.
  • Od dodavatelů vyžaduje dodání potřebných dokladů a komunikuje s nimi z hlediska dodavatelské kvality.
  • Vyhodnocuje shodu naměřených parametrů se schválenými požadavky.
  • Uvolňuje vstupní suroviny a polotovary do výroby.
  • Připravuje ve spolupráci s vedoucím zkušebny a technickými pracovníky kvality kontrolní plány pro vstupní suroviny.
  • Připravuje podklady pro zákaznické a systémové audity a podílí se na jejich průběhu. Zároveň provádí interní audity.
  • Navrhuje neustálé zlepšování procesů v oblasti dodavatelské kvality.

Očekáváme:

  • Praxe v dodavatelské kvalitě min. 3 roky
  • Znalost anglického jazyka (německý jazyk výhodou)
  • Microsoft office
  • Pečlivost, komunikativnost a rozhodnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí silné společnosti
  • Nadstandartní platové ohodnocení
  • Příspěvky na stravování, dovolenou a penzijní připojištění
  • Bezúročné půjčky od zaměstnavatele po zkušební době
  • Flexibilní pracovní dobu

Kontakt:

Ing. Alena Bartošová, mobil 606 081 090, e-mail: alena.bartosova@juta.cz

Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 986x

Hodnocení článku:
Volná pracovní místa

Školní psycholog (ZŠ Sch. sady)

Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)

Kalendář akcí