Vyhledej
Novinky emailem
Šikovné nákupy
Zvičina > Služby občanům > Práce

Nabídka práce: sociální pracovník/pracovnice

Redakce / 13.12.2021, Dvůr Králové nad Labem
Domov důchodců Dvůr Králové nad Labem vyhlašuje výběrové řízení na 1 pracovní místo sociální pracovník/pracovnice. Uzávěrka přihlášek je 31. prosince 2021.
Požadavky:

- dosažení 18 let věku, svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost

- kvalifikační požadavky dle §110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách

Další požadované znalosti, dovednosti a schopnosti

✓ znalosti zákonů: č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů; vyhlášky č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů

✓ znalost a aplikace standardů kvality

✓ schopnost vytvářet interní dokumenty a pracovat s dokumentací

✓ uživatelské znalosti práce na PC, MS Office

✓ schopnost týmové práce

✓ ochota se dále vzdělávat

✓ řidičský průkaz skupiny B

Osobnostní předpoklady:

✓ schopnost koncepčního myšlení

✓ dobré organizační schopnosti

✓ výborné komunikační dovednosti

✓ odolnost proti zátěži

✓ flexibilita a iniciativa

Náplň práce:

✓ základní sociální poradenství

✓ sociální šetření a jednání se zájemcem o službu

✓ plánování a hodnocení průběhu poskytování sociální služby, vedení individuálního plánování, spolupráce s koordinátorem individuálního plánování

✓ spolupráce s rodinnými příslušníky uživatelů

✓ agenda spojená s výplatou důchodů a vyúčtováním úhrady za pobyt

✓ koordinace činnosti dobrovolníků

✓ vedení a řízení dokumentace v organizaci

Velikost pracovního úvazku: 100%

Plat: 10. platová třída – od 26 730 Kč – 39 410 Kč (dle praxe), po zkušební době osobní ohodnocení, mimořádné odměny, příplatky dle ZP

Nástup: od 1. 3. 2021 nebo dle dohody

Nabízíme:

✓ zázemí stabilní a profesionální organizace

✓ zajímavá smysluplná a kreativní práce

✓ možnost seberealizace a dalšího vzdělávání

✓ kolektiv, který Vás rád přijme mezi sebe a bude Vám oporou

Další benefity:

✓ příspěvek na závodní stravování

✓ příspěvek na vzdělávání, kulturní a sportovní vyžití formou poukázek

✓ příspěvek na dětskou rekreaci a tábor

✓ možnost bezúročné zápůjčky

✓ vzdělávání zaměstnanců spojené s aktivním odpočinkem v podobě masáží, wellness a podobně

Bližší informace k obsahu práce Vám podá vedoucí sociálního úseku Mgr. Lucie Karlová, tel: 499 321 893, 724 885 909

Uzávěrka přihlášek:

Podklady zašlete nejpozději do 31. 12. 2021 elektronicky na adresu:

socialni@domovdknl.cz

nebo poštou na adresu: Domov důchodců Dvůr Králové nad Labem, Roháčova 2968, 544 01 Dvůr Králové nad Labem.

Náležitostí přihlášky jsou:

✓ jméno, příjmení a titul zájemce, datum a místo narození zájemce, státní příslušnost, místo trvalého pobytu zájemce, telefonický a e-mailový kontakt, datum a podpis zájemce

K přihlášce připojte:

✓ životopis, motivační dopis

Výběrové řízení se uskuteční 5. 1. 2022 – bližší informace obdržíte elektronicky na Vaši adresu.

K výběrovému řízení (5. 1. 2022) zároveň uchazeč předloží:

- kopii dosaženého vzdělání dokládající odbornou způsobilost dle §110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách

Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 329x

Hodnocení článku:
Volná pracovní místa
Kuchař/ka (Domov sv. Josefa v Žirči)

Sociální pracovník (Domov důchodců)

Kalendář akcí