Vyhledej
Zvičina > Služby občanům > Práce

Nabídka práce: fyzioterapeut (Domov sv. Josefa)

Redakce / 18.10.2019, Žireč
Domov sv. Josefa v Žirči hledá fyzioterapeuta/ku. Domov sv. Josefa je modelové a jediné zařízení v České republice, které poskytuje nemocným roztroušenou sklerózou komplexní lůžkovou péči zaměřenou na specializovanou rehabilitaci.

V případě dotazů či zájmu neváhejte kontaktovat personální oddělení:

Ing. Dagmar Flosová, personalistka

Telefon: 491 610 605

E-mail: flosova@dsj-zirec.cz

Požadavky na pracovní pozici:

  • vzdělání v oboru fyzioterapie – VŠ (vhodné i pro absolventy) nebo VOŠ s min. praxí 1 rok,

  • kurzy na neurofyziologickém podkladu či další kurzy výhodou,

  • ochotu vzdělávat se,

  • aktivní a proklientský a empatický přístup k lidem,

  • pečlivost, spolehlivost a schopnost týmové práce,

  • čistý trestní rejstřík.

Náplň práce:

  • samostatná diagnostika a fyzioterapie klientů v různých stádiích roztroušené sklerózy na neurofyzilogickém podkladě a s pomocí dalších technik a pomůcek (Redcord, Bosu, Flowin, Kinesiotaping, Lymfodrenáž a další),

  • sestavování rehabilitačního plánu ve spolupráci s lékařkou a vedoucím fyzioterapeutem,

  • provádění kontrolních a závěrečných posouzení efektu terapie,

  • spolupráce s dalšími členy odborného týmu,

  • odborné zvyšování kvalifikace,

  • přednášková činnost na odborných konferencích,

  • zapojení do inovativních projektů.

Nabízíme:

  • pracoviště s moderním vybavením a tendencí se neustále rozvíjet,

  • zajímavé mzdové ohodnocení ve výši 22 000 – 26 000 Kč/měsíc,

  • možnost pracovat na plný i částečný úvazek,

  • stravování v místě pracoviště a příspěvek na něj,

  • podpora dalšího vzdělávání a profesního růstu,

  • prémiové ohodnocení,

  • 5 týdnů dovolené,

  • příspěvky na rekreaci, sport, kulturu, zdravotní ošetření,

  • ubytování v barokním areálu.

Související články
Volné pozice: Ošetřovatel, sanitář, pracovník v sociálních službách

Vaše komentáře

Přečteno 778x

Hodnocení článku:

16.12.2019 - Z rozhodnuti vlady ČR proběhne v úterý 17. prosince ve 12:00 spuštění sirén k uctění památky obětí události ve FN Ostrava. Zkouška sirén 1. ledna 2020 se ruší.
12.11.2019 - Ve čtvrtek 21. listopadu 2019 bude z technických důvodů uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ Dvůr Králové nad Labem.
12.11.2019 - V dnech 13. a 14. 11. bude od 6:00 v Trutnově provoz na Úpském nábřeží veden JEDNOSMĚRNĚ, a to ve směru od Polské ul. ke kruhovému objezdu u autobusového nádraží. Vozidla jedoucí z opačného směru musí využít objízdné trasy přes ul. Československé armády.
24.10.2019 - Od pátku 25. října 20:00 hod. do úterý 29. října 6:00 hod. bude mimořádně mimo provoz informační systém CZECH POINT. Nebude tak možné využít těchto služeb ani na jiných místech než jsou úřady (např. informační centra apod.)

Volná pracovní místa

Kuchař (Domov důchodců DKnL)

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)

Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)

Kalendář akcí
1.12.2019 - 31.01.2020
Výstava: Retrohrátky
22.01.2020 19:00 - 23.01.2020 19:00
Případ mrtvého nebožtíka - krimi komedie
24.01.2020 20:00 - 25.01.2020 02:00
Ples ZŠ Schulzovy sady
24.01.2020 19:00
Klub deskových her