Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Služby občanům > Práce

Nabídka práce: asistent/ka prodeje (JUTA a.s. - ředitelství společnosti)

Redakce / 6.11.2022, Aktualizováno , Dvůr Králové nad Labem
Přední výrobce širokého sortimentu produktů pro stavebnictví a zemědělství, obalových materiálů a materiálů pro technické účely - královédvorská firma JUTA, a.s., hledá do svého týmu asistenta / asistentku prodeje na ředitelství ve Dvoře Králové nad Labem.

Náplň práce

  • podpora prodejního oddělení
  • administrativní úkony spojené s objednávkami a se zadáním zakázek do výroby
  • příprava podkladů pro fakturaci
  • aktivní komunikace se zákazníky

Očekáváme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • aktivní znalost anglického a německého jazyka
  • další jazyk výhodou
  • logické + technické myšlení
  • pečlivost
  • smysl pro detail
  • zkušenosti na pozici v administrativě výhodou

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání ve stabilní české společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • místo výkonu práce na ředitelství společnosti v centru Dvora Králové
  • firemní benefity (příspěvek na penzijní pojištění a na dovolenou, závodní stravování atd.)
  • zimní i letní dovolenou na firemní chatě ve Špindlerově Mlýně
  • nástup možný ihned nebo dle domluvy

Kontakt:

Soňa Darvašová

tel: 499 209 219

mobil: 720 045 348

e-mail: darvasova@juta.cz

Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 1047x

Hodnocení článku:
Volná pracovní místa
Asistent/ka prodeje (JUTA, a.s.)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE)

Ortoptista (Léčebna zrakových vad)

Kalendář akcí