Vyhledej
Zvičina > Služby občanům > Práce

Kuchyň v Domově svatého Josefa v Žirči čeká na nové obsazení

Redakce / 14.09.2020, Žireč
V Domově svatého Josefa v Žirči hledají akutně kuchaře/kuchařky, jinak klientům i zaměstnancům hrozí, že budou bez stravování.

Jedná se o modelové zařízení, jediné svého druhu ve střední Evropě, kde pečují o lidi s roztroušenou sklerózou. Jsou zde klienti jak na stálé ubytování, tak na krátkodobé rehabilitační pobyty. Všem je třeba, mimo jiné, zajistit celodenní stravování.

Z rodinných a zdravotních důvodů přichází momentálně domov hned o dva kuchaře a urgentně za ně hledají náhradu.

Práce je vhodná pro osoby sociálně či zdravotně znevýhodněné, jedná se o chráněnou dílnu v rámci Sociálního podniku Pro-Charitu.

Nabídka práce:

Kuchař/-ka (Domov svatého Josefa v Žirči, Oblastní charita Červený Kostelec)

Náplň práce:

  • příprava a vaření jídel
  • kontrola výdeje jídel

Požadujeme:

  • vzdělání v oboru kuchař
  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • firemní benefity
  • obědy za zaměstnaneckou cenu
  • po zapracování nárok na osobní ohodnocení
  • POUZE RANNÍ SMĚNA

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu určitou

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Plat: 17.800 Kč/měsíc

Zadavatel: Sociální podnik Pro charitu s.r.o.

Více informací na tel.: 730 183 966 – Mgr. Lenka Fišerová

Vaše komentáře

Přečteno 1081x

Hodnocení článku:

Volná pracovní místa
Dělník/dělnice (Chvalkovice)

Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Obchodní zástupce (JUTA, a.s.)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)

Technik PC / periférií (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka informatiky (ZŠ Schulz. sady)

Kuchař/ka (Domov sv. Josefa Žireč)

Kalendář akcí
5.01.2019 09:00 - 31.12.2020 17:00
Expozice textilního tisku (stálá výstava)
1.09.2020 - 30.11.2020
Kamarádka knihovna
19.09.2020 09:00 - 22.11.2020 17:00
Příběh jednoho města (výstava)
23.09.2020 18:30 - 18.11.2020 20:30
Argentinské tango - kurz v Trutnově