')
Vyhledej
Zvičina > Služby občanům > Práce

Externí redaktor, správa webu

Redakce / 29.04.2019, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
Regionální portál z Východních Čech nabízí možnost praxe, posléze brigády či práce. Ideální pro studenty, kteří stále hledají obor, kterému by se rádi věnovali, nebo by rádi absolvovali smysluplnou praxi v rámci svého studia.
 

Nabízíme možnost vyzkoušet si v praxi široký záběr činností: redakční činnost zpravodajského portálu, produkty PR, správa sociálních sítí, tvorba a zpracování videí, lokální a digitální marketing, neziskový sektor.
Zájemce naučíme věci tak, jak fungují v praxi. 

Požadavky: 
Výborná znalost ČJ, orientace v regionu, nadšení pro malé projekty velkého významu, spolehlivost, připojení k internetu, vlastní ntb. 

Vhodné i pro ty, kdo hledají nové možnosti uplatnění a vzdělávání. 

Kontakt: 
info@kralovedvorsko.cz, tel.: 602 308 878.
 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 72x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
08.10.2019 - Krajské pracoviště BESIP zve řidiče a řidičky na kurz s názvem "Za volantem v bezpečí" zaměřený na zlepšení a zdokonalení řidičských dovedností. Kurz se koná v neděli 13. října 2019 od 8:30 do 15:30 hod. na polygonu na letišti v Hradci Králové. Vlastní auto nutností. Zájemci se mohou hlásit na: besip-hk@cspsd.cz.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Fyzioterapeut (Domov sv. Josefa)

Tajemník úřadu (Dvůr Králové n. L.)

Ošetřovatel/sanitář (Domov sv. Josefa)

Všeobecná/praktická sestra (Domov sv. Josefa, Žireč)

Odborný referent OŽÚ (MěÚ Dvůr Králové n .L.)


Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)


Kalendář akcí