Vyhledej
Zvičina > Služby občanům > Práce

Asistent/ka pedagoga (ZŠ s PRŠ Dvůr Králové nad Labem)

Redakce / 20.08.2019, Dvůr Králové nad Labem, praktickaskola.kralovedvorsko.cz
Do pedagogického týmu hledá asistentku/asistenta pedagoga Základní škola a Praktická škola ve Dvoře Králové nad Labem.

Základní škola a Praktická škola, Dvůr Králové nad Labem, Přemyslova 479, hledá do svého týmu novou pracovní sílu.

Pozice:

Požadujeme:

  • vysokoškolské pedagogické vzdělání nebo ÚSO pedagogické vzdělání s maturitní zkouškou, popř. ÚSO vzdělání s maturitou (bez vyučení) a absolvovaný kurz pro asistenty pedagoga

Náplň práce:

  • přímá pedagogická činnost ve třídě, ve které se vzdělávají žáci se speciálními vzdělávacími potřebami

Nabízíme:

  • zařazení do 8. platové třídy dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.,

  • pracovní poměr na dobu určitou (zástup za dlouhodobou PN)

  • částečný pracovní úvazek

Praxe v oboru je vítána, ale pozice je vhodná i pro absolventy.

Nástup: od 01. 09. 2019 nebo dle dohody.

Žádost o pracovní pozici se strukturovaným životopisem zasílejte na kontaktní email info@zs-dk.cz.

Kontakt pro případné dotazy: 606 144 327 (ředitelka školy)

 Výčet dokladů, které uchazeč doloží při osobním pohovoru:

  • strukturovaný životopis,

  • výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce

  • doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání nebo jeho ověřená kopie

    Mgr. Jana Vojtěchová
    ředitelka školy

Další články Základní škola a Praktická škola

Vaše komentáře

Přečteno 768x

Hodnocení článku:

Kontakt

Základní škola a Praktická škola,

Dvůr Králové nad Labem,
Přemyslova 479

Základní škola a Praktická škola

544 01 Dvůr Králové nad Labem

Telefon: 499 622 476, 499 320 751

Web: www.zs-dk.cz

Fcb: https://www.facebook.com/ZSPSDK/

ID schránky: nngdqiu

Kalendář akcí