Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Služby občanům > Politika

Krajské volby: představíme kandidáty v živě přenášené debatě (1. října 2020 od 19 hod.)

Redakce / 29.09.2020, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
EDIT - DEBATA SE BOHUŽEL NEUSKUTEČNILA Proč už dávno nejezdíme po celé D11? Proč se slučují střední školy? Proč není personál v nemocnicích? Proč vznikají vyloučené lokality? Proč se některá města v kraji rozvíjejí a některá upadají? Proč stojí výstavba páteřní Labské cyklotrasy? Jak se vybírají silnice, které se mají opravovat a které ne? Proč vůbec existuje krajské zastupitelstvo? Proč by mělo mít město svého zástupce v kraji? To vše a řada dalších témat se bude řešit na velké a živě vysílané debatě ve čtvrtek 1. října od 19 hodin.
Ve čtvrtek 1. října 2020 se ve Dvoře Králové nad Labem v Penzionu Za Vodou v 19 hodin uskuteční debata zástupců stran a koalic, které se ucházejí o zvolení do krajského zastupitelstva. 
Protože debatu lídrů již uspořádala Česká televize, bude debata portálu ZvičinaTV složena ze zástupců na dalších místech kandidátky. Většinu diváků má portál ZvičinaTV v Podkrkonoší, je tedy možná i účast zástupce, který není na kandidátce vysoko, ale má k právě k Podkrkonoší a Krkonoším blíže. Debata se uskuteční v minimálním počtu 2 hostů.

Podoba debaty:
- živý přenos bez střihu - cca hodina
- bez diváků na místě 
- na reakci bude vždy k dispozici 1 minuta
- cca den před debatou zašleme okruh témat, kterými se budeme zabývat. Nikoliv však přímo otázky.
- každý z diskutujících si může vybrat 1 téma, které je pro něho důležité a zaslat nám jej. Budeme se mu věnovat.
- každý účastník debaty může položit otázku dalšímu kandidátovi
- v průběhu přenosu budeme pokládat i otázky diváků živého přenosu
- debata bude bez roušek, ale s většími rozestupy a při zachování doporučených hygienických opatření. Tedy před debatou a po debatě, kdy si lidé budou blíže, se roušky budou používat. 

Podobnou debatu portál ZvičinaTV uspořádal minulé pondělí se senátorskými kandidáty. Podívat se na záznam můžete i zde pod článkem. Živě se debata vysílala na FB stránkách ZvičinaTV a Královédvorsko.cz a také na Youtube ZvičinaTV. Následný záznam pak byl zveřejněn na celkem 6 FB stránkách s celkovým počtem skoro 30 000 fanoušků (ZvičinaTV, Královedvorsko, Jaroměřsko, TV Náchodsko, InfozKrkonoš a Trutnovák). Stejným způsobem bude šířena i debata krajská.
.
Pokud chcete, aby vám FB událost připomněl, tak se připojte k události.

Jan Holan

Záznam živé debaty kandidátů do Senátu z minulého pondělí:

Související články
Debata senátorských kandidátů pod obry - středa 3. ledna od 17 hodin v Hostinném a s živým přenosem přes internet
Beseda senátorských kandidátů POD OBRY - záznam živého přenosu
Dnes opět POD OBRY. Jiří Hlavatý naživo ve středu 10. ledna, Jan Sobotka dnes ve čtvrtek 11. ledna
Jiří Hlavatý v rozhovoru Pod obry mluvil o práci senátora, o hledání nástupce v Jutě a řadě dalších věcí. Podívejte se na záznam.
Rozhovor POD OBRY s Janem Sobotkou - částečný ústup automobilky Škoda z Vrchlabí do Kvasin, vztah Krkonoš a Pokrkonoší a řada dalších témat. Podívejte se na záznam celého rozhovoru.
Předvolební debaty na ZvicinaTV a TV Náchodsko - Komunální volby 2018 v Královéhradeckém kraji ve velkém stylu
Záznam živě vysílané debaty kandidátů ve volbách do Senátu - obvod Trutnov (21. září 2020)
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 461x
 
Hodnocení článku:
01.05.2022 - Od 2. do 10. května je uzavřena prodejna Sportisimo ve Dvoře Králové kvůli rekonstrukci interiéru prodejny. Nejbližší pobočky jsou v Náchodě a Trutnově.
12.04.2022 - Letos mohou mít otevřeno o Velikonočním pondělí i velké obchody (nad 200m²) - až do 31. května platí nouzový stav. Totéž bude platit i pro státní svátek 8. května 2022. Zda budou mít tyto obchody otevřeno, však již záleží jen na samotných majitelích.
25.03.2022 - Ve dnech 25. 3., 28. 3. a 29. 3. bude RTG na nové poliklinice ve Dvoře Králové z důvodu nemoci mimo provoz. Je možné použít RTG oddělení v nemocnici.
12.03.2022 - Očkovací místo ve dvorské nemocnici očkovalo 9. 3. 2022 poslední klienty. V trutnovské nemocnici budou očkovat do konce března každou středu od 14 do 16 hodin bez předchozí registrace. Bližší informace lze získat každý pracovní den na čísle 722 963 435.

Volná pracovní místa
Mzdová účetní (JUTA, a.s.)Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí