Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Služby občanům > Politika > Komunální volby 2022

Přehled kandidátek a volebních programů - komunální volby 2022 (Dvůr Králové n. Labem)

Redakce / 23.09.2022, Aktualizováno , Dvůr Králové nad Labem
EDIT: DOPLNĚN UPRAVENÝ ZÁZNAM ŽIVĚ VYSÍLANÉ DEBATY - doladěn zvuk, opraveny slajdy s otázkami a vystřiženy pauzy na začátku a uprostřed....

Rádi byste měli všechny volební kandidátky a jejich programy na jedno místě? Tady to máte! Rádi vám pomůžeme orientovat se v předvolebním stresu a přinášíme vám na jedné stránce odkazy na všechny kandidátní listiny a programy jednotlivých volebních stran a uskupení ve Dvoře Králové. 

Pokud stále váháte, nebo byste rádi alespoň lídry volebních stran viděli a slyšeli mluvit o tématech, která vás zajímají, pusťte si záznam předvolební debaty:Časy, co kdy zaznělo:


0:48 - přivítání 1:50 - Co se stávajícímu vedení povedlo a co nikoliv? 6:02 - Jak se vám líbí nové logo města? 10:22 - Hospodářsky a sociáně ohrožené území 26:38 - Jak oživit centrum města? 35:08 - Sport a sportoviště ve Dvoře Králové 53:15 - Průmyslová zóna Zboží 1:06:41 - Volební programy a lidé na kandidátkách 1:19:51 - Práce městské policie 1:31:19 - Architektonické soutěže - kdy ano a kdy ne 1:45:04 - Participativní rozpočet 1:55:36 - Energetická krize - jak pomoci občanům a jak je zabezpečeno město 2:06:13 - Vzkaz voličům - závěrečné prohlášení

PŘEDVOLEBNÍ DEBATA 

Pondělí 19. září od 19 hodin živý přenos (odkaz dodáme včas zde), později zde bude k dispozici záznam (také odkaz zde).

Své strany, koalice a uskupení budou reprezentovat (po kliknutí na název strany se dostanete na její kandidátku a program)

1 Česká pirátská strana Ing. arch.Černý Ota (č. 1)

2 Síla Dvora Ing. Tadeáš Vodička (č. 7)

3 DKoalice Mgr. Harwot Linda Ph.D. (č. 1)

4 ODS Bohutínská Dana (č. 1)

5 ANO 2011 Ing. Jarolím Jan Ing. (č. 1)

6 Sportovci pro Dvůr Mgr. Kubica Dušan (č. 1)

V debatě budou kandidáti na starostu odpovídat redakcí připravené dotazy, které byly zaslány všem kandidujícím stranám, stejně tak otázky z veřejnosti, které nám naši čtenáři měli možnost zaslat do neděle 18. září.

O tom, kam se po 4 letech posunula nabídka pro voliče ve Dvoře Králové, jsme napsali pro přehlednost pár řádek již v červenci 2022. Seznamte se tak s přeběhlíky a proměnou kandidujících stran. 

Kandidátní listiny a programy jednotlivých stran jsou na portále Kralovedvorsko.cz zveřejněny v roce 2022 zdarma. Redakce tak chtěla umožnit všem kandidujícím stranám stejné základní podmínky bez ohledu na jejich finanční možnosti. Také účast na předvolební debatě je zpoplatněna takovou částkou, která není pro nikoho z kandidátů důvodem pro odmítnutí. 

Placené články stran a hnutí jsou viditelně odlišené. 

Pokud chcete podpořit fungování našeho portálu (nepatříme pod město, jsme soukromý subjekt) a jste rádi za předvolební materiály a debatu na jednom místě, můžete si nás "předplatit" jakoukoliv částkou na účtu 2000802352/2010, VS 2022. Děkujeme za podporu, budeme pro vás sledovat i povolební vyjednávání.

Kateřina Sekyrková


Související články
Celkem 6 volebních stran se hlásí do komunálních voleb ve Dvoře Králové
Komunální volby 2022: návod a seznam volebních místností ve Dvoře Králové
Dvůr Králové svůj směr na následující 4 roky pravděpodobně nezmění
Vaše komentáře
Zvuková nevyváženost19.09.2022 21:31, Reagovat
Hlasitost debaty a pauz měla výrazný rozdíl.
Aby byla slyšet debata musela se hlasitost nastavit dost vysoko, a při pauze Vám to málem utrhlo uši.

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 2529x
 
Hodnocení článku:
Volná pracovní místaŠkolní psycholog (ZŠ Sch. sady)

Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí