Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Služby občanům > Neziskovky

Vernisáž výstavy Život je teď v Domově důchodců ve Dvoře Králové

Redakce / 9.07.2021, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
V pondělí 28. 6. 2021 jsme se sešli na Krajském úřadu Královéhradeckého kraje a slavnostně otevřeli výstavu s názvem „Život je teď“. Celé odpoledne se neslo ve slavnostním duchu, kterému přispělo i vystoupení smyčcového duo MIYABI z hradecké filharmonie.

FOTOGALERIE - Vernisáž výstavy Život je teď

Společně jsme se chtěli podělit o zážitky z některých akcí Domova, poděkovat těm, kteří k nim přispěli, a ukázat, že náročná doba, ve které žijeme, přináší i chvíle radosti.

Příchozí tak mohli shlédnout fotografie z loňského Loučení s létem 2020, z letošního Vítání léta a zastavit se u fotografií a informací z doby Covidu. Fotografie uživatelů pořízené v místní Základní kynologické organizaci v roce 2020 a v Safari Parku v roce letošním, ukazují, že pro výjimečný zážitek lze získat nadšence, kteří jej pomohou zrealizovat. 

Pokřtili kalendář na rok 2022 a předali pomyslnou štafetu pro nevšední zážitky v roce příštím. Focení našich obyvatel by se mělo uskutečnit v Národním hřebčínu v Kladrubech nad Labem. Během celého odpoledne, kterého se účastnili i klienti Domova mohli příchozí ochutnat dobroty z rautu od našich kuchařek. Výstava si můžete prohlédnout ve vestibulu Krajského úřadu Královéhradeckého kraje až do konce července 2021. 
Děkujeme všem, kteří jste nás přišli podpořit a těšíme se zase někdy na viděnou. 

Ing. Ludmila Lorencová
ředitelka Domova důchodců Dvůr králové nad Labem

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 423x
 
Hodnocení článku: