Vyhledej
Nejčtenější články
Zvičina > Služby občanům > Neziskovky

"Chcete mě" ze Dvora Králové n. L. (15. prosince 2019)

Redakce / 11.12.2019, Dvůr Králové nad Labem
V neděli na ČT 2 bude odvysílán pořad "Chcete mě", ve kterém bude opět po roce nabídka koček z útulku Další šance z.s. Bohužel tento oblíbený pořad,díky kterému se i nám podařilo nají nový domov opuštěným kočkám, zřejmě navždy zanikne.

FOTOGALERIE - "Chcete mě" 15.12. ze Dvora Králové n. L.

Šéfdramaturg označil pořad za nudný, z jeho pohledu není třeba v něm prezentovat záchranné stanice a útulky. Snaha je změnit ho na chovatelský. Veřejnoprávní televizi ochrana zvířat zřejmě přestala zajímat. Ti,kteří na pořadu spolupracovali mají stejně smutný pocit jako my.

Iva Pelíšková

Související články
Útulek, kde každá kočka má své jméno i budoucnost
Vaše komentáře

Přečteno 1437x
 
02.07.2026 - V Oblastní nemocnici Jičín začal ostrý provoz nového pracoviště magnetické rezonance. V první fázi funguje v jednosměnném provozu s kapacitou přibližně 12 pacientů denně. Minimálně dva termíny denně budou vyhrazeny pro akutní případy z lůžkových oddělení, zbývající kapacita bude určena pro ambulantní pacienty.
20.05.2026 - Ve dnech 28. - 29.5.2026 se bude konat výluka v úseku Hradec Králové hl.n. - Hněvčeves - (Hořice v Podkrkonoší). Všechny uvedené vlaky budou po dobu výluky nahrazeny náhradní autobusovou dopravou dle výlukových jízdních řádů. Výluka se koná na požadek zhotovitele dálnice D35.
19.05.2026 - Ve dnech 2. - 5. června 2026 se budou konat výluky v úseku Nové Město nad Metují – Náchod – Starkoč – Česká Skalice. Výluka se koná na požadek zhotovitele Náchodského obchvatu.
18.05.2026 - V Trutnově na Bojišti se frézuje úsek hlavní silnice, doprava je řízena kyvadlově. Počítejte se zdržením při příjezdu a výjezdu z města.

Kalendář akcí