Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Služby občanům > Lékaři

Návod pro domácí léčbu covidu

Redakce / 13.11.2021
Ne nepotřebujete k tomu psa z krve anglické a devátého z vrhu po slunce západu. Tento návod sepsali primáři infekčních oddělení českobudějovické a ústecké nemocnice společně s dalším kolegou lékařem. A to proto, aby k nim do nemocnic nepřicházeli lidé příliš pozdě a nebo naopak příliš brzo.

FOTOGALERIE - Návod pro domácí léčbu covidu


Podařilo se jim vytvořit takového domácího lékaře, kterým se lidé mohou řídit. Když budete postupovat podle těchto kroků, neuděláte nic špatně.
Domácího covid lékaře si můžete prohlédnout v galerii výše, nebo zde stáhnout v PDF a vytisknout. Posíláme jej také do Copy Janeček pod Šindelku, tak si ho tam můžete nechat vytisknout - je to 7 x A4 jednostranně.

Na domácího lékaře jsme natrefili u zajímavého rozhovoru s jedním ze spoluautorů v Českém rozhlase. Ve studiu si s redaktorkou povídal primář infekčního oddělení nemocnice České Budějovice Mudr. Aleš Chrdle. Celý rozhovor, kde mluví o svých zkušenostech s covidem si můžete poslechnout zde:
Zdroj: Český rozhlas České Budějovice

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 1369x
 
Hodnocení článku:
24.05.2022 - Koupaliště ve Dvoře Králové se otevře široké veřejnosti 2. června, v Jaroměři 4. června a v Trutnově pravděpodobně 10. června 2022. Vstupné zdražila Jaroměř a Dvůr Králové, Trutnov nechal vstupné na loňské úrovni.
01.05.2022 - Od 2. do 10. května je uzavřena prodejna Sportisimo ve Dvoře Králové kvůli rekonstrukci interiéru prodejny. Nejbližší pobočky jsou v Náchodě a Trutnově.
12.04.2022 - Letos mohou mít otevřeno o Velikonočním pondělí i velké obchody (nad 200m²) - až do 31. května platí nouzový stav. Totéž bude platit i pro státní svátek 8. května 2022. Zda budou mít tyto obchody otevřeno, však již záleží jen na samotných majitelích.
25.03.2022 - Ve dnech 25. 3., 28. 3. a 29. 3. bude RTG na nové poliklinice ve Dvoře Králové z důvodu nemoci mimo provoz. Je možné použít RTG oddělení v nemocnici.

Volná pracovní místa


Školní psycholog (ZŠ Sch. sady)


Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí