Vyhledej
Šikovné nákupy
Zvičina > Služby občanům > Lékaři

Návod pro domácí léčbu covidu

Redakce / 13.11.2021
Ne nepotřebujete k tomu psa z krve anglické a devátého z vrhu po slunce západu. Tento návod sepsali primáři infekčních oddělení českobudějovické a ústecké nemocnice společně s dalším kolegou lékařem. A to proto, aby k nim do nemocnic nepřicházeli lidé příliš pozdě a nebo naopak příliš brzo.

FOTOGALERIE - Návod pro domácí léčbu covidu


Podařilo se jim vytvořit takového domácího lékaře, kterým se lidé mohou řídit. Když budete postupovat podle těchto kroků, neuděláte nic špatně.
Domácího covid lékaře si můžete prohlédnout v galerii výše, nebo zde stáhnout v PDF a vytisknout. Posíláme jej také do Copy Janeček pod Šindelku, tak si ho tam můžete nechat vytisknout - je to 7 x A4 jednostranně.

Na domácího lékaře jsme natrefili u zajímavého rozhovoru s jedním ze spoluautorů v Českém rozhlase. Ve studiu si s redaktorkou povídal primář infekčního oddělení nemocnice České Budějovice Mudr. Aleš Chrdle. Celý rozhovor, kde mluví o svých zkušenostech s covidem si můžete poslechnout zde:
Zdroj: Český rozhlas České Budějovice

 
Vaše komentáře

Přečteno 1258x
 
Hodnocení článku:
02.11.2021 - Týden duchů ve Dvoře Králové, který se konal na konci října, navštívilo přes 24 tisíc lidí. V tomto týdnu dosáhla letošní návštěvnost dvorské zoo hranice půl milionu návštěvníků.
04.10.2021 - Železniční výluka v úseku Police nad Metují - Broumov se koná od 16. do 24. 10. 2021. Další výluka Hronov - Broumov je od 25. do 29. 10. 2021

Volná pracovní místa
Sociální pracovník (Domov důchodců)Kalendář akcí