Vyhledej
Nejčtenější články
Zvičina > REGIONY > Královédvorsko > Dvůr Králové nad Labem

Dvůr Králové nad Labem

Královské věnné město na horním toku řeky Labe s 16 tisíci obyvateli, malebným okolím a známou zoologickou zahradou specializovanou na Afriku.

Bouře ve Dvoře Králové zaměstnala hasiče ze širokého okolí

Rubrika: Hasiči, Dvůr Králové nad Labem - Královédvorsko, 29.06.2017

Královédvorští hasiči měli dnes ráno rušno

Aktualizováno
Rubrika: Hasiči, Dvůr Králové nad Labem - Královédvorsko, Aktualizováno 28.06.2017

Doprava v Jiráskově ulici je zpomalena na 30 km/h. Opravují se zde chodníky

Rubrika: aktuálně, Dvůr Králové nad Labem - Královédvorsko, 26.06.2017

Tylova ulice kolem knihovny bude na dva týdny jednosměrkou

Rubrika: aktuálně, Dvůr Králové nad Labem - Královédvorsko, 26.06.2017

Kde je zakopaný pes? Lakovna nové továrny Karsit ve Zboží

Rubrika: Jan Bém, Dvůr Králové nad Labem - Královédvorsko, 18.06.2017

Policie hledá zloděje aut na Trutnovsku. Ukradeno bylo auto i ve Dvoře Králové

Rubrika: Krimi, Dvůr Králové nad Labem - Královédvorsko, 17.06.2017

Exhibice Streetworkout teamu Dvůr Králové

Rubrika: ostatní sporty, Dvůr Králové nad Labem - Královédvorsko, 17.06.2017

Na cyklistických závodech v Schulzových sadech startovalo přes 90 dětí

Rubrika: cyklistika, Dvůr Králové nad Labem - Královédvorsko, 16.06.2017

Žirafy opět volně v safari! ZOO Dvůr Králové představuje další novinku

Rubrika: ZOO a Safari , Dvůr Králové nad Labem - Královédvorsko, 14.06.2017

Muž strávil noc v zoologické zahradě

Rubrika: ZOO a Safari , Dvůr Králové nad Labem - Královédvorsko, 12.06.2017

Cena města Dvůr Králové nad Labem byla za rok 2016 schválena 7 osobnostem

Rubrika: Osobnosti regionu, Dvůr Králové nad Labem - Královédvorsko, 5.06.2017

Po celý červen bude doprava v ulici Heydukova svedena do jednoho pruhu

Rubrika: aktuálně, Dvůr Králové nad Labem - Královédvorsko, 1.06.2017
|< < 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 > >|
14.05.2025 - Ve čtvrtek 15. května bude zavřeno pracoviště registru vozidel v Nedbalově ulici ve Dvoře Králové.
19.11.2024 - Do 22. listopadu 2024 je hlášena výluka na trati v úseku Hradec Králové hl. n. - Jaroměř, kde je zavedena náhradní autobusová doprava. Autobus nahrazující rychlík směr Hradec Králové vyjíždí již ze Dvora Králové.
04.11.2024 - Na interním oddělení městské nemocnice ve Dvoře Králové je opět od pondělí 4. listopadu zákaz návštěv.
23.09.2024 - Na interním oddělení městské nemocnice ve Dvoře Králové je vyhlášen do 7. října zákaz návštěv.

Kalendář akcí