Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Názory/fotky/videa > Dana Bohutínská

Plakátovací plochy ve Dvoře Králové rozveselily dětské kresby

Umění v ulicích města

Redakce / 28.01.2021, Dvůr Králové nad Labem
Říjnový program kina, nabídka svatomartinských hus nebo prodej vánočních kaprů, to vše nás oslovuje z plakátovacích ploch ve Dvoře Králové. Zastavil se tu čas, koronavirová epidemie dala všem sportovním i kulturním akcím stopku.

FOTOGALERIE - Umění v ulicích - leden 2021

Královédvorsko je jeden z nejvíce koronavirem zasažených regionů, máme zde velmi mnoho nemocných, pro které se snaží udělat maximum zdravotníci. Já jsem chtěla pomoci lidem zdravým, jejichž psychika je v těchto smutných časech již silně podlomená.

Nechala jsem se inspirovat spolkem Progres z České Lípy, kde amatérští výtvarníci z okolí přelepili svými díly neaktuální plakáty na plakátovacích plochách.

Díky skvělé spolupráci s Jiřím Holanem - učitelem malby a kresby v  ZUŠ R. A. Dvorského - a za laskavé podpory našeho města, které na projekt přispělo 3 000 Kč na tisk a výlep, už i u nás z výlepových ploch koukají nejen politici a hody, ale i dětmi namalovaný svět kolem nás.

Třeba i vám veselé obrázky dětí zvednou náladu. Celkem je vylepeno 14 obrázků na vybraných výlepových plochách ve Dvoře Králové. 

Již nyní, pár dnů po výlepu dětských obrázků, získávám od známých kladné reakce na celý projekt. Říkají si o další. 

Pokud by chtěl někdo podpořit tisk a výlep dalších obrázků, nechť mi zavolá na tel. 603 532 367 nebo přispěje přes transparentní účet: 237746863/0600 (zřízen u Moneta Money bank, a.s.)

Dana Bohutínská

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 615x
 
Hodnocení článku:
Volná pracovní místa


Školní psycholog (ZŠ Sch. sady)

Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí